Özel Ders Vererek Para Kazanın

Özel Ders Vererek Para Kazanın

Üniversiteye hazırlık, lise sınavlarına hazırlık, üniversite de okurken geçmeye çalıştığınız sınavlar için alabileceğiniz özel ders iş fikri günümüzde de çok yaygın olarak tercih edilen sermayesiz iş fikirlerinden biridir. Uzman olduğunuz ders konularında ve alanlarda özel ders vererek para kazanmak fikri birebir olarak yapabileceğiniz veya birden çok kişiye ders vererek yapabileceğiniz alternatiflere sahip iş fikirlerinden biridir. Her seviye de özel ders verebilir ve özel ders vererek para kazanabilirsiniz. Özel ders verirken şu yöntemleri tercih edebilirsiniz.

Özel Ders Vererek Para Kazanın

Özel Ders Verme Yöntemleri

1 ) Birebir özel ders; özel ders almak isteyen öğrencilere ve özel ders ihtiyacı olan herkese bire bir olacak şekilde özel ders verebilirsiniz. Kendi evinizde, öğrenci evinde, ortak olarak bulunabileceğiniz bir kafenin sakin bir köşesinde bire bir özel ders verebilir ve özel ders vererek para kazanabilirsiniz.

2 ) Çoklu özel ders; Özel ders vererek para kazanmak fikri için çoklu özel ders seçeneğini tercih edebilir ve daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Birden fazla sayıda öğrenciye özel ders vererek aynı zaman diliminde daha fazla kazanç elde edebilirsiniz

3 ) Etüt merkezlerinde özel ders: Dershaneler yerine açılan etüt merkezlerinde öğretmen ve eğitimci sayısı az olduğu için özel ders ihtiyaçlarında dışarıdan yardım alarak öğrencilere özel ders imkanı sağlıyorlar. Etüt merkezleri ile anlaşmalar yaparak özel ders ihtiyacı içinde olan öğrencilere etüt merkezlerinde özel ders verebilir ve part time olarak yapacağınız bu iş ile para kazanabilirsiniz.

4 ) Online özel ders: Özel ders vererek para kazanabileceğiniz bir diğer yöntem online olarak özel ders vermektir. İnternet üzerinde yer alan ve karşılıklı olarak online platformlarda ders anlatmanızı ve dinlemenizi sağlayan yöntemler ile özel ders verebilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Özel Ders İçin Gereken Özellikler

Özel ders vermek için sahip olmanız tek şey ders vereceğiniz konu hakkında yetkin olmak ve öğrencilere ders anlatabilecek özelliklere sahip olmanızdır. Profesyonel bir öğretmen gibi ders anlatabiliyor ve konu hakkında profesyonel bilgilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız yapmanız gereken  özel ders veren platformlar üzerinden öğrenci bulmak ve kazanç ede etmektir.

Mobil uygulama deneği olarak para kazanmak

İşkur açık iş ilanları

Bu işe yorum yap