Oto Ekspertiz İşi Yaparak Para Kazanın

Başlıklar

Oto Ekspertiz İşi Yaparak Para Kazanın

Son yılların en fazla tercih edilen iş kollarından biri olan oto ekspertiz işi ikinci el oto pazarının bel kemiği durumundadır. Bayilik almadan kendi başınıza açabileceğiniz bir ekspertiz firması ile Pazara giriş yaparak Pazar payına sahip olabilirsiniz. Oto ekspertiz işi yaprak para kazanın için yapmanız gereken ekspertiz dükkanı olarak minimum 200 m2 bir dükkan kiraamaktır. 200 metrekarelik dükkan içinde en az bir veya imkanlar dahilinde iki tane lift yer almalıdır. Lift sayısı kadar tork ölçme cihazı, rüzgar tüneli, bu cihazlara bağlı olan ve son teknoloji sistemlere sahip bilgisayarlar yer almalıdır. Alet ve ekipman dışında müşterilerinizin bekleyeceği bir bekleme salonu ve bir çalışma ofisi de yer almalıdır. Oto Ekspertiz İşi Yaparak Para Kazanın!

Oto Ekspertiz İşi Yaparak Para Kazanın

Ekspertiz İşlemleri

Ekspertiz işlemleri için dükkan ve içindeki cihazları tedarik ettikten sonra ekspertiz yapacak bir ustaya ihtiyacınız var. Ortalama bir maaşla çalışacak bir ekspertiz ustası ekspertiz işlemleri için gelecek araçların kontrollerini yaparak araç başına para kazanmanızı sağlayacaktır. Her araç için ortalama 25 * 30 dakika kadar sürecek ekspertiz işlemleri için yapacağınız yatırımlar ortalama maliyetlere sahiptir. Kalifiye personeller ile doğru yerde açacağınız bir oto ekspertiz dükkanı ile ilk yatırım maliyetlerinizi karşılama süreniz ortalama olarak 8 – 10 ay arasında olacaktır. İlk yatırım maliyeti sonrasında kar etmeye başlayacağınız Oto ekspertiz işi yaprak para kazanmak işinde 10. Aydan sonra sadece çalışan maliyeti ve elektrik maliyeti giderleri olan bir iş koludur. Elde edeceğiniz gelir giderlerinizden çok daha fazla olacağı için kar oranınız daha fazla olacaktır. Oto Ekspertiz İşi Yaparak Para Kazanın!

Ekspertiz Dükkanı Yeri

Oto ekspertiz işi yaparak para kazanmak istiyorsanız galerilerin olduğu bir lokasyona veya oto galericiler içince bir konuma sahip olmalıdır. Müşterilerinize yakın olduğunuz nokta da daha fazla müşteriye hitap edebilirsiniz. Ekspertiz dükkanınızı açacağınız şehirde oto sanayi sitesi içinde veya galericilere yakın bir konumda bir ekspertiz dükkanı açmanız zaruri bir şarttır. Ekspertiz işlemleri her zaman yaptırılan işlemler olmadığı için ihtiyaç duyulduğunda kolay ulaşılabilecek bir lokasyonda olması tercih edilme sebebidir. Bu nedenle açacağınız dükkanın araç alım ve satımı yapılan yerlere, galericilere yakın bir konumda olması gereklidir. Oto Ekspertiz İşi Yaparak Para Kazanın!

Hayvanları yürüyüşe çıkartarak para kazanın

İşkur açık iş ilanları

1 Yorum

Bu işe yorum yap