Online Özel Ders Vererek Para Kazanın

Özel ders, geçmişten günümüze kadar ek iş olarak yapılan bir iş türüdür. Son dönemlerde revaçta bir ek iş türü olarak tercih edilen özel ders verme işi dershanelerin kapanması ile birlikte internet üzerinden verilmeye başlanmıştır. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için alternatif bir iş türü olan online ek ders verme işi etüt merkezleri ve profesyonel internet siteleri tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Online özel ders vererek para kazanmak için izleyebileceğiniz iki yöntem var. Bu yöntemler şunlardır.

Online Özel Ders Vererek Para Kazanın

1 ) Bireysel olarak özel ders verebilirsiniz: internet üzerinden öze ders verme işini bireysel olarak yapabilirsiniz. İnternette çeşitli sitelere ilanlar vererek özel ders verdiğinizi duyurabilir, internet üzerinden özel ders vererek para kazanabilirsiniz.

2 ) Online özel ders vererek para kazanmak işini profesyonel bir şekilde yapan etüt merkezleri ile anlaşabilir ve etüt merkezleri aracılığı ile online özel ders verebilirsiniz. Etüt merkezleri ile yapacağınız anlaşmaları saat başına ücret karşılığında, haftalık veya aylık çalışan olarak yapabilirsiniz. Bu yöntem ile yapacağınız özel ders işi için elektronik ekipman, kamera ve mikrofon gibi cihazların maliyeti etüt merkezine ait olacaktır.

Özel Ders Avantajları

  • Online özel ders işinin avantajlı tarafları vardır. Öncelikle evinizde bilgisayarın karşısında özel ders vererek evinizden para kazanabilirsiniz.
  • Çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlayacağı için günün herhangi bir saat diliminde çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Özel ders ücretini kendiniz belirlediğiniz için kapasitenize ve yetkinliğinize göre ders saati ücretini belirleyebilirsiniz. Etüt merkezlerinde belirleyeceğiniz ek ders ücretleri daha düşük olacağı için evde özel ders vermek size daha fazla kazanç getirecektir.

Özel Ders Programları

Evde özel ders vererek para kazanmak için kullanabileceğiniz bilgisayar programları vardır. Etüt merkezlerinin de kullanmış olduğu bilgisayar programları ile aynı ekranda iki ve daha fazla kullanıcı yer alabiliyor. Bu program ile bir kişiye veya 15 kişiye kadar özel ders verebiliyorsunuz. Ekonomik fiyatlara satılan bu programları satın alarak kendi sınıfınızın öğretmeni olabilir ve çoklu özel ders vererek daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

 

 

1 Yorum

  1. Seher

Bu işe yorum yap