Mobil Uygulama Deneği Olarak Para Kazanabilirsiniz

Mobil Uygulama Deneği Olarak Para Kazanabilirsiniz

Günümüzde mobil cihazların yaygın olarak kullanılmasına bağlı olarak çok sayıda mobil uygulama geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam etmektedir. Mobil uygulamalar, hayatımızı kolaylaştıran ve cep telefonu, tablet gibi cihazların daha pratik kullanılmasını sağlayan uygulamalardır. Mobil uygulama geliştirilirken denek olarak para kazanabilirsiniz. Geliştirilen mobil uygulamaların amaca hizmet edip etmediğini anlayabilmek için tarafsız olarak uygulamayı inceleyecek, uygulamanın eksik taraflarını ve geliştirilmesi gereken taraflarını net bir şekilde ortaya koyacak uygulamayı deneyecek insanlara ihtiyaç duyulur. Yazılım firmaları ilan vererek mobil uygulama deneği olarak para kazanmak isteyen kişilere olan ihtiyaçlarını duyururlar. Günümüzde kullanmış olduğumuz mobil uygulamalar, belirli kişiler tarafından test edilir, amacına uygun olarak geliştirilmiş uygulamalardır.

Mobil Uygulama Deneği Olarak Para Kazanabilirsiniz

Mobil Uygulama Deneği

Geliştirilen veya şirketler tarafından yazılım firmalarından geliştirilmeleri istenilen mobil uygulamalar için denek olarak para kazanabilirsiniz. Mobil uygulama deneği olarak para kazanmak için yapmanız gereken size verilen direktiflere göre mobil uygulamayı kullanmak ve istenilen amaçlara ne kadar ulaşıldığını, uygulamanın eksik ve sorunlu taraflarını, geliştirilmesine ihtiyaç duyulan yanlarını rapor haline getirerek yazılım firmasına sunmaktır. Günümüzde kullandığımız mobil uygulamalardan farkı olmayan ve insan hayatını pratik hale getirmek için geliştirilen mobil uygulamalar için denek olarak hem mobil uygulamanın daha kaliteli bir mobil uygulama olmasına katkı sağlamış olursunuz hem de mobil uygulama deneği olarak para kazanabilirsiniz.

Mobil Uygulama deneği Olarak Yapmanız Gerekenler

1 ) Mobil uygulamanın geliştirildiği sektör ile ilgili önceden bilgi toplamak ve kullanıcıların beklentileri hakkında bilgi edinerek mobil uygulamayı denemek.

2 ) Yazılım firması tarafından size verilen direktifleri harfiyen uygulamak ve bu uygulamalar sonucunda almış olduğunuz sonuçları net bir şekilde raporlamak.

3 )  İyileştirilmesi yapılan mobil uygulamanın kullanılabilirliğini test etmek, varsa eksik yanlarını raporlamak.

4 ) Mobil uygulamayı kullanacak olsaydınız hangi özelliklere sahip olmasını isterdiniz sorusuna vereceğiniz cevapları rapor haline getirmek ve sunmak.

5 )  Sizden istenilen süre kadar mobil uygulamayı kullanmak. İstenilen süre boyunca kullandığınız mobil uygulama ile ilgili tarafsız bir rapor hazırlamak.

6 ) Mobil uygulamanın içerisinde yer alan fonksiyonları size verilen direktifler doğrultusunda sürekli kullanmak.

Kahveci işi kurarak para kazanmak

İşkur açık iş ilanları

Bu işe yorum yap