2021 Kahveci Bayiliği veren Firmalar Hangileridir ? Bayilik Şartları Nelerdir?

Başlıklar

Kahve Bayiliği Nasıl Alınır ?

Son  15 yılın en fazla tercih edilen iş fikri olan kahveci kurma işi günümüzde en karlı iş fikirleri listesinde üst sıralarda yer alıyor. Özellikler son yıllarda CoffeLab, Gloria Jeans, CoffeAcademy gibi firmaların bayiliklerini çok daha sık görmekteyiz.  Kahveci İşi Kurarak Para Kazanmak fikri de diğer iş fikirleri gibi bayilik alabileceğiniz veya kendi iş fikrinizi hayat geçirebileceğiniz bir iş fikridir. Kahve üzerine çalışacak bir iş yeri için işinin ehli garsonlara ve baristalara sahip olmanız gereklidir. Profesyonel eğitim almış garsonlar ve barıştalar ile pazara hızlı bir giriş yapabilir, sektörün hızlı markalarından biri olabilirsiniz

2021 Kahveci Bayiliği veren Firmalar Hangileridir ? Bayilik Şartları Nelerdir?

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kahveci işi kurmak ve Kahveci İşi Kurarak Para Kazanmak fikri ile kendi iş yerinizin sahibi olabilmek için kafe lokasyonunu iyi seçmeniz gereklidir. Müşteri kitlenizi oluşturmak ve pazar payınızı koruyabilmek adına kafenin lokasyonu çok fonksiyonel bir lokasyona sahip olmalıdır. Kafenin lokasyonu insanların kolay ulaşabilir bir konumda olması işletmenizin daha hızlı tanınmasına ve reklam kampanyalarınızın daha fazla kişiye ulaşmasına katkı sağlayacaktır.

Kafe dekorasyonunun profesyonel bir şekilde yapılması da pazarda tutunmanızı ve kemik müşteri kitlenizin oluşmasını sağlayacaktır. Müşterilerinizin ilgisini çekecek özel bir kafe dekorasyonu daha fazla müşteriyi size çekecektir. İyi bir kafe dekorasyonu ağızdan ağza pazarlama yönteminin sizin için çalışmasını sağlayacak ve firmanızın daha fazla müşteriye sahip olması ile size daha fazla kazanç getirecektir.

Ürün Çeşitliliği

Kahveci işi kurmak ve Kahveci İşi Kurarak Para Kazanmak kadar müşterilerinize sunacağınız ürün çeşitliliğinin geniş bir yelpazeye yayılması da çok önemlidir. Profesyonel baristalara sahip olduğunuzda müşterilerinize sunacağınız ürün çeşitliliği de otomatik olarak artacaktır. Kafeniz için alacağınız kahve makinaları ve çay makinaları ile menünüzde yer alan ürün gamınızı genişletebilir, her zevke hitap eden kahve türleri ve çay türleri ile müşterilerimizin gönlünü fetih edebilirsiniz.

Pazara yeni giriş yapacak olan kafenizin pazarda yer edinebilmesi ve tutundurma kampanyalarınızın başarılı olması için sunum yapacağınız ürünler içinde içecekler dışında kuru pastalar, yaş pastalar, chesecakeler gibi yiyeceklerin yer alması çok önemlidir Kahveci işi kurmak ve Kahveci İşi Kurarak Para Kazanmak kadar müşterilere kahve yanında yiyecekler sunmakta sizi farklı kılacaktır. Kahve yanında bir şeyler yemek isteyen müşterilere özel tarifler ile hazırlanmış olan yiyecek sunumu sizi klasik bir kahve zincirinden farklı kılacak ve aynı zamanda kazanç oranınızı artıracaktır.

Alttaki yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Kahveci bayiliği işi nasıl alınır ? Kahve işi kurmak için gerekenler nelerdir ?

2021 Bayilik Fırsatları: Hangi Firmalar Bayilik Veriyor?

İşkur açık iş ilanları

 

Bu işe yorum yap