İzmir Evde Paketleme İşi İlanları 2021

İzmir evde paketleme işi seçenekleri arasında birçok opsiyon bulunmaktadır. Son yıllarda ise evde ek işler ev hanımları ve öğrencilerin yöneldiği bir ek iş seçeneği olarak öne çıkmaktadır. Evlerde yapılabilecek ek işlerin başında gelen, çeşitli ürünlere yönelik paketleme işlerinde haftalık bazda işler verilmekte ve yine ödemeler haftalık olarak paketlenmesi tamamlanan işlere göre yapılmaktadır. Bu tür işleri genellikle ev hanımları ekip halinde yapmakta ve böylece daha yüksek paket tamamlama oranlarıyla hem daha fazla  iş alabilmekte hem de daha yüksek kazançlar elde edebilmektedir.

İzmir Evde Ek İş İlanları 2021

İzmir Evde Ek İş İlanları 2021

İzmir Evde Ek İş İlanları 2021

İzmir evde paketleme işi seçenekleri aşağıdaki gibi çeşitlenmektedir:

  • Galoş paketleme işi
  • Telefon kılıfı süsleme işi

İzmir Evde Galoş Paketleme İşi

İzmir’de perakende iş yapan firmalar evlere yönelik paketleme işleri verebilmektedir. Bu tür firmalar istihdam olanaklarını evlere yönelik olacak şekilde çeşitlendirerek, ev hanımlarına iş olanakları sağlama yolunu tercih etmektedir.

Paketleme işinde deneyim şartı aranmamakla birlikte başvurduğunuz firmayı bu işi yapabileceğinize ilişkin temin etmeniz yeterli olacaktır. Bu tür paketleme işlerini erkek ve kadınlar, öğrenciler yapabilmektedir. Galoşlar ise genel olarak başta hastaneler olmak üzere birçok farklı noktada ihtiyaç duyulan bir nesne olmaları dolayısıyla, son üç aylık dönemde galoş üretimine yönelik firma sayısı artış göstermiş ve bunun bir sonucu olarak evlere galoş paketleme işi veren firmaların sayısı büyük oranda artmıştır.

Eve bu tür iş veren firmanın size sunacağı şart hijyen olacaktır. Tamamlanan her paket için 50-75 krş ödeme yapılmakta ve aylık bazda 1500-2500 TL seviyesinde kazanç elde etmek mümkün olmaktadır.

İzmir Telefon Kılıfı Süsleme İşi

İzmir Telefon Kılıfı Süsleme İşi

İzmir Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Evden gerçekleştirilebilecek bir diğer iş türü ise evde telefon kılıfı süsleme işidir. Kaplar her marka ve modeldeki telefonlar için en çok tercih edilen aksesuarların başında gelir. Telefon kılıfı üretimi yapan firmalar, evde telefon kılıfı tasarlayabilen kişilere bu işleri vermektedir. Ücret bakımından ise diğer işlere göre yetenek gerektirdiğinden ücreti daha yüksek olmaktadır. Kılıf başına 1.5 ila 3 TL arasında değişen bir ücret tasarıma göre ödenir.

Ankara evde ek iş ilanlarına yazı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arama Sorguları: İzmir evde paketleme işi, İzmir evde ek iş İzmir evde paketleme işi veren firmalar 2021

6 Yorum

  1. Elmas
  2. Züleyha
  3. Rumeysa
  4. Selma Avcı
  5. Selda Şeker

Bu işe yorum yap