İşkur İşçi Alım İlanı 2021 KPSS Şartsız İşkur İlanları

İŞKUR İşçi Alım İlanları 2021

İşkur işçi alım ilanı 2021 için duyusunu yaptı. KPPS şartı aranmaksızın, ilkokul mezunu kişiler için açılan 4000 TL maaşlı ilanlar birçok kişi için merak konusuydu. Yıl içerisinde belirli aralıklarla bu kişiler için işçi alım ilanları yayınlanıyor. Bu alımlar kapsamında, kurum dışı işçi alım ilanları üzerinden çeşitli kurumlara yapılacak olan işçi alımlarında detaylar İşkur web sitesi üzerinde yer alıyor.

İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı

24.12.2020 ve 31.12.2020 tarihleri arasında, Aydın Kadıkalesi Kazı Başkanlığı ve Kocaeli Tübitak Bilgem, personel alımı yapacaklarını duyurmuştur. Bunun yanı sıra yine İşkur platformu üzerinden engelli personel alımı da yapılacaktır. Bu işe alım kapsamında; İstanbul Asfalt Fabrikaları San. Tic. A.Ş, İstanbul Beyoğlu Dönüşüm Konut İmar Plan. Pers. San. Tic. Aş. ve Muğla Menteşe Belediyesi engelli personel alımı yapacağını duyurmuştur.

İŞKUR Bursa, Tekirdağ, Ankara, Denizli ve Manisa İş İlanları 2021

İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı

İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı | İşkur Ankara İlanları

İşkur İşçi Alım İlanı 2021 kapsamında platformda yer alan diğer yeni işçi alımına dair ilanlarda, Bursa içerisinde; OBEFAŞ, Yesaş Yenişehir Ekmek San, Orhaneli ve Orhangazi Belediyeleri’nin yeni ilanları yer alıyor. Tekirdağ’da ise Kapaklı Belediyesi, Manisa’da Besot Tic. Aş, Denizli’de Peraş Tic . Aş ve Kırıkkale’de Bahşılı Belediyesi yeni personel alımı yapacaklarını duyurdu. Başkent Ankara’da ise Türkiye Belediyeler Birliği yeni yılda personel alımı yapacak.

 

İŞKUR sitesinde görüntülenebilecek yeni yıla ilişkin diğer ilanlarda ise İzmir için yapılacak olan iş alımlarına ilişkin duyurular yer alıyor. İzmir’de; İzelman, BYNDR Tur. Personel alımı yapacak olmasının yanı sıra, Manisa’da ise Büyükşehir Kültür Sanat Bilim Ulaş. A.Ş. ile Akhisar Belediyesi personel alımı yapacağını bildirmiştir.

İŞKUR Ordu, Şanlıurfa, Van İş İlanları 2021

İşkur İşçi Alım İlanı 2021 ilanları arasında Ordu’da Su Kanalizasyon İdaresi, Van Tuşba Kent Hizmetleri ve Şanlıurfa BELPER, yeni personel alacağını belirtmiştir.

İŞKUR Yeni Personel İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

İŞKUR üzerinden yayınlanan personel ilanlarına, bulunduğunuz ilim İŞKUR temsilcilikleri üzerinden veya İŞKUR internet sitesi üzerinden giriş yaparak ulaşabilir ve başvurularınızı bu şekilde

İŞKUR Yeni Personel İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

İŞKUR Yeni Personel İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır? | İŞKUR Başvuru

gönderebilirsiniz. Başvuruların ardından, uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilmektedir.

Burada yer alan ve yeni duyurulan ilanların yanı sıra, platform üzerinde her hafta yeni ilanlar yayınlanmaktadır. Bu nedenle de İŞKUR internet sitesini sıkça takip edilmesi önerilmektedir. Geçtiğimiz yıl yaklaşık olarak 474 bin kişi, İŞKUR üzerinden açılan ilanlar aracılığıyla işe başlamıştır. İŞKUR’un aradığı meslek grupları içerisinde; beden işçisi, temizlik görevlisi, satış danışmanı, muhasebeci gibi birçok farklı meslek grubu yer alıyor. İŞKUR güncel iş ilanları üzerinden, deneyimli olduğunuz alana ilişkin ilanları görüntüleyebilirsiniz.

Arama sorguları: Işkur başvuru 2020 nasıl yapılır?, Işkur’dan iş ilanlarına nasıl bakılır?, Işkur’a internetten nasıl başvurulur?, Işkur’a başvuru nasıl yapılır?

Bu işe yorum yap