İşkur Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 İlanı

İşkur güvenlik görevlisi alımı 2021 ilanı yayınlanarak, duyuru yapıldı. İşkur tarafından yapılan son duyuruda, büyük sayıda açık bulunan silahsız güvenlik görevlisi pozisyonlarına ilişkin işe alım yapılacağı belirtildi.  Yayınlanan yeni bültende Türkiye’nin farklı illerinde yer alan çeşitli işletmelerde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu seviyesinde olan kişilerin başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

İşkur Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 Tüm Bilgiler

İşkur Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 Tüm Bilgiler

İşkur Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 Tüm Bilgiler

İşkur resmi internet adresi üzerinde görüntülenebilecek duyuru metninde, silahlı ve silahsız olmak üzere iki branş için de yeni personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. Gerek silahsız, gerekse de silahlı personel alımında tüm başvuru süreçleri İşkur sitesi üzerinden yürütülebiliyor. Başvuru ve diğer detaylar hakkında bilgi almak isteyen adayların ilk olarak duyurular bağlantısına gitmesi ve ardından, 2021 yılı için İşkur güvenlik görevlisi alımına ilişkin ilana başvurması gereklidir. Ayrıca bu link üzerinden diğer kadrolara ilişkin işe alım ilanlarına da ulaşılması mümkündür.

İlgili bağlantıda güncel tarih itibarıyla silahlı güvenlik görevlisi pozisyonunda işe alım yapılacak personel sayısının 50, silahsız güvenlik görevlisi pozisyonunda ise işe alım yapılacak olan kişi sayısının 6 olacağı belirtilmiştir.

Bu pozisyonların yanı sıra güvenlik amiri ve sorumlusu, İşkur güvenlik görevlisi ve eğitim kurumlarında görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi ilanları yer almaktadır. Bu kapsamda;

  • Güvenlik Amiri/Sorumlusu pozisyonu için iş ilanı sayısı: 2
  • Güvenlik Görevlisi pozisyonu adına iş ilanı sayısı: 118
  • Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) ilanı sayısı: 15 şeklindedir.

İşkur Güvenlik Görevlisi İlanı Başvuru Şartları Nelerdir?

İşkur Güvenlik Görevlisi İlanı Başvuru Şartları Nelerdir?

İşkur Güvenlik Görevlisi İlanı Başvuru Şartları Nelerdir?

İşkur kapsamında istihdam edilecek kişilere yönelik belirlenen şarlar, tüm kadrolarda değişiklik göstermektedir. Ayrıca kişilerin işe alınacağı kurumlar farklı şartlar öne sürebilmektedir. Dolayısıyla bazı pozisyonlarda lise mezunu şartı aranırken, bazı pozisyonlarda ise ön lisans veya üniversite mezunu olma şartı aranmaktadır. Ayrıca yine çeşitli kurumlarda değişiklik göstermekle birlikte bazı pozisyonlarda çalışacak olan adayların, daha önce ilgili pozisyona ilişkin eğitim sertifikası sahibi olup olmama durumu da aranabilmektedir. Pozisyonlarda aranan temel koşulları sağlayan adaylar, İşkur platformuna T.C. kimlik numarası v şifreleri ile giriş sağlayarak, başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

Diğer İşkur iş ilanlarına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arama Sorguları; İşkur 3000 Güvenlik Görevlisi Alımı, İşkur Güvenlik Alımı, İşkur Okullara Güvenlik Alımı

Bu işe yorum yap