İşkur Evlere İş Veriyor mu?

İşkur sistemi üzerinden milyonlarca iş arayan kullanıcı çeşitli meslek kollarında iş aramaya devam ederken “ işkur evlere iş veriyor mu?” diye araştıranların sayısı da hiç yadsınacak boyutta değil. Günümüzde işsizliğin büyük boyutlara ulaştığı bu günlerde en çok araştırılan konulardan evde iş imkânı ise özellikle ev hanımları, küçük çocuğu olan bayanlar tarafından araştırma konusu olmaktadır. Evde çalışarak para kazanma, en azından bir kaç fatura, pazar, market gibi ihtiyaçların giderilmesi hane bütçesine katkı sağlama gibi istekler internet çağının da gelişmesi ile daha da artmaya devam etmektedir. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde ise işkur ev çalışmaları hakkındaki daha detaylı bilgilere ulaşmanızı hedefledik. 

 

İşkur Evde Paketleme İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde çorap paketleme işiEvde nikah şekeri paketleme işi

Evde kolaylıkla yapılabilecek birçok iş bulunmaktadır. Bazı firmalar işkur aracılığı ile evlerinin ortamında paketleme işi yapabilecek personel aramaktadır. Bu tip ilanlar işkur resmi sitesi tarafından il bazında zaman zaman yayınlanmak, kendisine uygun olduğunu düşünenler ise başvurularını gerçekleştirerek bu tip iş imkânlarından yararlanmaktadırlar. Kurum tarafından yayınlanan bu tip ilanlara başvuru yapabilmek için hali hazırda iş arayan statüsünde olmanız, işkur kayıtlarında aktif bir üyeliğe sahip olmanız gerekmektedir. Verilen ilanlara kolaylıkla başvuru yapabilmeniz için yayınlanan ilanın alt bölümündeki başvur butonuna tıklayarak, başvurularım ekranından da başvuru takibinizi işe kabul edilip edilmediğinizi görebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için aşağıdaki yazıları okuyabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Çorap Paketleme işi

 

İşkur Ev Hanımlarına İş Veriyor Mu?

ev hanımlarına özel iş fikirleriEvde Reçel Yapıp Kışlık Sebze Kurutarak Para Kazanın

Günde sadece iki üç saatinizi ayırarak aile bütçesine katkı sağlamak istiyorsanız, işkur tarafından sunulan ev hanımlarına iş imkânlarını takip etmeniz gerekmektedir. Kurumun e-şube alanından iş arayan girişini yapmanız gerekmektedir. Üyelik bilgilerinizi, şifrenizi unuttuysanız e devlet şifreniz ile de sisteme ulaşmanız mümkün olmaktadır. Ev hanımları evlerinin dışında ancak yine ev ortamında çalışabilecekleri çocuk bakımı, hasta bakımı, ev işlerine yardımcı gibi işlere başvuru yapabilmekte, iş veren ile görüşme sağlayıp, şartların uygun olması halinde bu tip işlerde dönemsel, kısmi zamanlı, tam zamanlı olarak çalışma imkânı bulabilmektedirler. 

Detaylı bilgi sahibi olmak ve aile bütçenize katkı sunmak için aşağıdaki işleri inceleyebilirsiniz.

İşkur Ev Hanımlarına iş Fikirleri 2020

Evde Reçel Yapıp Kışlık Sebze Kurutarak Para Kazanın

 

2020 İşkur Evlere İş Veren Firmalar Hangileri?

evden ek iş

2020 yılı da iş aramalarının son hızla devam ettiği yıllar arasına girmiştir. Gerek evde iş imkânı gerekse, fabrika, ofis, saha çalışması gibi bir çok iş ilanı başvuruları kabul etmektedir. Evde iş veren firmalar ise ilden ile değişiklik göstermekle birlikte bazı illerde bu tip firmalara pek rastlanmamaktadır. Özellikle üretim yapan firmaların paketleme yapan personellere olan ihtiyaçları, etiketleme yapan personel ihtiyaçları çok fazla olmaktadır. Bu gibi durumlarda daimi olmasa bile en azından bir süreliğine çalıştıracak personel arayışına girmektedirler. Eğer siz de eve iş veren firmaları arıyorsanız kurumun resmi sitesi üzerinden iş arayan girişi alanını kullanarak aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Aşağıya daha önce yazılmış ve büyük ilgi görmüş 2 yazı bırakıyorum umrarım fikir vermesi açısından faydalı olur

En Güncel Evden Para Kazanma Yöntemleri

Bol Kazançlı Evden Para Kazanma Fikirleri

Evden Para Kazanma

İşkur Hangi İş Kollarında Eve İş Veriyor?

İşkur bünyesinde her geçen gün eleman ilanı yayınlayan birçok firma ve kurum bulunmaktadır. Kurumsal ilanlar çok fazla olmasa bile özel iş yerlerinin ilanlarına rastlamanız mümkündür. Mesleğinize ait ilanların sayısı işe girme olasılığınızı arttırmaktadır. Yaşadığınız bölgede bulunan iş yerleri arasında eve iş veren firmaların iş kolları da değişiklik gösterecektir. Bu iş ilanları sürekli yayınlanan, garson, komi, kaynakçı, muhasebeci, temizlik elemanı, güvenlik elemanı gibi ilanlar olmasa da dönem dönem sıklığı artan ilanlar arasında bulunmaktadır. Evde bakım hemşiresi, ev temizlik personeli, çocuk bakım elemanı, paketleme elemanı, etiketleme elemanı gibi personel arayan firmalar bulunmaktadır. “işkur evlere iş veriyor mu? Sorusunun yanıtını aradığınız bu yazımızda bir nebze de olsa sizlere katkı sağladığımızı düşünüyor, en kısa sürede hayallerini kurduğunuz iş imkânına kavuşmanızı ümit ediyoruz. 

Yazımızda olabildiğince evden yapılabilecek işlerden bahsetmeyi amaçladık. Sitemizi günlük takip ederek sizde iş kollarıyla alakalı bilgilere erişebilirsiniz.

Sitemizi takipte kalın sevgiler

3 Yorum

  1. Merve
  2. Huseyin
  3. Suna

Bu işe yorum yap