İŞKUR Evde Paketleme İşi 2021 Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2021

İŞKUR tarafından sunulan evde paketleme işi 2021 duyurularına olan talep giderek artış gösterdi. Bu nedenle de birçok kişi İŞKUR evde paketleme işi hakkında başvuruların nereden yapılacağı hakkında bilgi almak istemektedir.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvurusu 2021

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvurusu 2021

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2021 Başvurusu

İŞKUR paketleme işi için başvuru nereden yapılır veya bu tür işlerde günlük çalışma saati nedir ve ücret nedir gibi sorular; paketleme işi yapmak isteyen kişiler tarafından sorulmaktadır. Kurum tarafından, ev hanımlarına destek amacıyla oluşturulan bu evde iş programlarında; sabun, tel toka, nikah şekeri ve kulak çubuğu paketleme gibi işlerin yanı sıra, poşet katlama biçimindeki işler de yer almaktadır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Bu iş ilanları için başvuru yapabilmek adına ilk olarak bulunduğunuz adresteki İŞKUR şubesine gitmenize gerekmektedir. Şube üzerinden kayıt oluşturularak, evde ek iş başvuruş yapılması gerekmektedir.

İlgili form doldurulduktan sonra ise İŞKUR evde paketleme işi içerisinde yer almak isteyen ev hanımlarına, eğitim sertifikası belgeleri, bağlı bulundukları şubedeki meslek danışmanı tarafından sağlanacaktır. Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından, adayların iletişim ve adres bilgileri sisteme kayıt ettirilmektedir. Böylece, adayların yaşadıkları bölgede yeni bir evde paketleme işi olduğunda, sistemde kayıt olan iletişim bilgileri üzerinden SMS gönderilerek, duyuru yapılabilecektir. Bu duyuruya dönüş sağlayan kadınlara ise evde paketleme işi verilerek, evden ek iş yapmaları sağlanmaktadır.

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2021 Kapsamında Ne Tür Çalışmalar Yapılır?

İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2021 kapsamında başvuru sağlayan kadınlara genel olarak; sabun, takı tasarım, cetvel seti hazırlama, peçete halkası yapımı gibi farklı branşlardaki ürünlere yönelik paketleme işi verilmektedir. El çabukluğu ile kazanç elde etme imkanı sağlayan bu işlerde günlük bazda dört saat çalışan ev hanımları aylık bin lirayı bulabilecek tutarlarda kazanç elde edebilmektedir.

İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Açılan ilanların size duyurulmasını beklemeden, sistem üzerinden evde paketleme işi ilanlarını da görüntüleyebilirsiniz. İlanları görüntüleyebilmek için ilk olarak İŞKUR web sitesi üzerinden, kişisel bilgileriniz doldurarak kayıt olmanız gereklidir. Kayıt işleminin tamamladıktan sonra, iş ilanlarını görüntülemek için yapılması gereken ise sistemde “iş ilanları” bölümüne tıklamaktır. Ardından karşınıza gelecek olan sayfada arama bölümüne “paketleme”, “katlama” gibi anahtar kelimeler girmeniz gereklidir. Arama sorgusunu gönderdiğiniz taktirde, o anda sistemde güncel olarak yer alan evde paketleme iş 2021 ilanlarına ulaşabileceksiniz. İlan sayfalarında yer alan iletişim adresleri üzerinden, işverenlerle doğrudan bağlantı kurarak, evde yapabileceğiniz ek işler alabileceksiniz.

Arama Sorguları; evde paketleme iş ilanları telefon numaraları, İŞKUR evde ek iş başvuru formu, Evde ek iş imkanı, Evde paketleme iş ilanları 2021, Evlere iş, işkur evlere iş veriyor mu?

24 Yorum

  1. Ozlem Satilmis
  2. Ozlem Satilmis
    • Anonim

Bu işe yorum yap