Gratis bayilik şartları 2021

GRATİS BAYİLİK ŞARTLARI 2021

Kozmetik bayilikleri veren firmalar arıyorsanız adını çok duyduğunuz Gratisi biliyorsunuzdur.  Peki Gratis bayilik veriyor mu? bu konuyu bu yazımızda detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Öncelikle Gratisi tanıyalım. Gratis Türkiye ‘nin en büyük kozmetik mağaza zinciridir.

GRATİS BAYİLİK

Gratis; DEMİR SABANCI tarafından 2006 yılında kurulan SEDES Holding bünyesinde kurulan Türkiye’nin en büyük kozmetik firmasıdır. Günümüzde 500’ün üzerinde şubesi bulunan Gratis, her yıl bünyesine yeni bir şube açarak büyümeye devam etmektedir. AVM ve her işlek cadde bulunan Gratis’in binlerce müşterisi bulunmaktadır.

GRATİS KART

Gratis kart, Gratis tarafından çıkarılan bir kart olup müşterilerine kolaylık ve indirim sağlayan bir karttır. Bu kartı alan müşteriler indirim ve kampanyalardan önceden SMS alarak haberdar olabiliyor. Bu sayede müşteriler bu kartı kullanarak kampanyalardan faydalanabilirler.

GRATİS NASIL BÜYÜDÜ?

Firmanın bu kadar büyümesinde, müşteriyle olan ilişkileri, sundukları kampanyalar, her yerde ulaşılabilir olması, çalışanları eğitip tek tip hizmet sunmaları ve birçok ünlü marka ile çalışmaları.

Önemli ve ünlü markaların Gratis mağazalarında kolaylıkla bulunabiliyor. Kozmetik denilince akla ilk gelen cinsiyet kadınlardır ama Gratis kadınların yanı sıra erkek kozmetik ürünleri de oldukça fazla sayıdadır. Erkek kozmetik ürünleri birçok farklı markadan ve özelliklerde bulunur.

Gratis bayilik şartları 2021

gratis bayilik şartları 2021

GRATİS BAYİLİK VERİYOR MU?

Girişimciler ve birçok insanın hayali olan Gratis bayiliği ya da franchise vermiyor. Bunu yıllar önce zaten duyurmuşlardı ve şuanda politikalarında hiçbir değişiklik bulunmamaktadır. Gratis adlı kozmetik firması bayilik vermiyor.

Firma bayilik vermese de bazı firmalarla işbirliği yapabilmektedir. Bu firmalarla çalışma sebepleri karını ve yayılmalarını olumlu yönde artırmaktır. Eğer firmanızın bu konu da Gratise değer kazandıracağını düşünüyorsanız başvurabilirsiniz. Başvurmadan önce bazı şartları biliyor olmalısınız. Firmanızın maddi gücünün yeterli olması gerekiyor. Gratis şirketine nasıl ve hangi konuda yardımcı olacağınızı bildirmelisiniz. Firmanız hangi konuda Gratise avantaj sağlanacağını anlatmalısınız. Eğer bu şartları sağlayabilirseniz Gratis ile çalışma fırsatı elde edebilirsiniz. Değerlendirmelerinde en çok sermaye gücünüze dikkat edildiğini söyleyebilir. Sermaye gücünüz yeterli ise Gratis ile çalışabilirsiniz. Hatırlatmak isterim bayilik alamazsınız sadece ortak çalışabilirsiniz.

 

 

Bu işe yorum yap