Evde Poşet Katlama işi 2020

Yıl 2020 iken herkes evden yapılan işlere yöneliyor. Popülerleşen evde poşet katlama işi ve işi veren firmalar listesi ile birlikteyiz. Ülkemizin büyük bir kısmı tüm gün evinde oturarak vakit geçirmektedir. Eşleri işteyken ev işleri ve çocuklarla ilgilenen hanımlar, emekli olmuş büyüklerimiz ve herhangi bir meslek kolunda çalışmayan genç arkadaşlarımız bir hayli fazla. Evde vakit geçiren birçok kişi ev ekonomisine katkı sağlamak istemekte ancak dışarıda yapılacak işlerin zorluğu ve evde olan işleri bırakamama gibi sebeplerden herkes şu sıralar gündemi sık meşgul eden evde ek iş yapma ilanlarını araştırmakta.

Son zamanlarda firmalarında birçok ev ek işi verdiği görülmektedir. Genelde firmalar tarafından evlere gönderilen işler el emeği gerektiren ince işlerdir. Yani fabrikalarda makinelerin yapamayacağı ve güzelce bir el emeği ile yapılması gereken işlerdir. Bu işler hem kolay olması, hem kazançlı olması hem de evde yapılabiliyor olması ile birçok kişi tarafından talep görmektedir. Özellikle Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde verilen bu işlerden bir tanesi de poşet katlama işidir.

Evde Poşet Katlama işi nasıl yapılır ?

Poşet katlama işi gayet basit ve pratik bir iştir. Bu işe ilk başladığınızda biraz zorlanma yaşayabilirsiniz, çünkü önünüzde yüzlerce katlanmayı bekleyen poşet olacaktır. Ancak katlamış olduğunuz 10-20 poşetten sonra elleriniz daha da pratikleşecek katlama işini daha kolay ve kendi yöntemlerinizle gerçekleştirebileceksiniz. Sıcacık evinizde televizyonun karşısında dizi izlerken bile yapabileceğiniz poşet katlama işi hem kolay hem evde hem de kazançlı olmasıyla çok cazip bir iştir.

Evde Poşet Katlama işi Telefon Numarası

Sizlerde evde poşet katlama işine girmek istiyorsanız firma rehberierinden büyük plastik üreticilere ulaşabilir ve telefon numaraları bulunan firmalarla iletişim kurabilirsiniz. İsterlerse paketleme işi için çalışan arayan firmalar aşağıya iletişim bilgilerini bırakabilirler.

Poşet katlama işini yapmak için çevrenizde plastik fabrikasında çalışan bir tanıdığınızın aracılığıyla işi edinebilirsiniz. Evde poşet katlama işinde öncelikle firmalar sizlere poşetleri teslim etmektedirler, belirli bir sayıda olan poşetlerden katlama başına para alırsınız. Bu ücretler her plastik firmasında değişiktir. Ancak genelleme yapacak olursak piyasa şartlarında evde poşet katlama ücreti haftalık 200 TL ile 300 TL arasındadır.

Daha fazla iş fikrine ulaşmak için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

2021 Yatırım Araçları Nelerdir?

Az Sermaye İle Yapılabilecek İşler Hangileridir?

İşkur Evlere İş Veriyor mu?

Arama Sorguları: evde poşet katlama işi nasıl yapılır, evde poşet katlama işinin parası, evde poşet katlama işi hangi illerde, evde poşet katlama işi zor mu, kimler evde poşet katlama yapabilir, peçete halkası örnekleri, evde poşet katlama tel no, evde poşet katlama iletişim

1.108 Yorum

  1. Anonim
  2. Sevim şimşek
  3. Ali ihsan
  4. Kezban Altınok
  5. Nilay Oktay
  6. Anonim
  7. Nesrin
  8. Kübra
  9. Emriye

Bu işe yorum yap