Evde Peçete Halkası Yapma işi

Günümüzde ev hanımlarının neredeyse tamamı evde ek iş yapıp para kazanarak ev ekonomisine katkı sağlamak isterler. Özellikle son yıllarda oldukça popülerleşen ve eve iş veren firmaların çoğalmasıyla oldukça artan evde ek iş modelinde firma tarafından bazı ham ürünler veya bir takım el işinden geçmesi gereken ürünler ek iş yapmak isteyen kişiye verilir; yaptığı ürün sayısına göre işi yapan kişiye belirli bir ücret verilir. Bugün sizlere bahsedeceğimiz ek iş konusu da evde ek iş olarak peçete halkası yapma işi.

Bu şekilde gelir kapısı oluşturan ve evde oturarak ek iş yapan hanımların geliri nerede 1500-2000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Yaptığınız işin kendi evinizde olması ve sizin başınızda bekleyen bir patronunuzun veya diğer kişilerin olmaması sebebiyle en rahat ve en kolay iş kollarından birisi de evde ek iş yapmaktır. Türkiye’de birçok sektörde, birçok iş kolunda ve binlerce firmada bazı ürünlerin üretiminin bir kısmı dışarıya verilmekte; yani üretimlerin bir kısmını evde ek iş yapan kişiler tamamlamaktadır.

Peçete halkası yapmak bazı kumaş firmaları tarafından verilen bir ek iştir. Oldukça kolay ve pratik olan bu işi ev hanımları, evde oturan büyüklerimiz hatta ve hatta evin minik çocukları bile yapabilmektedirler. En çok ev hanımları tarafından yapılan peçete halkası yapma işi hem kolay oluşu hem de oldukça kazançlı oluşu ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Genellikle kumaş, organizasyon ve catering şirketleri ile şirket içinde çalışan bir aracı sayesinde edinebileceğiniz bu iş kolu gayet cazip ve kazançlıdır.

Evde Peçete Halkası Yapma İşi Telefon Numarası

Sizlerde evde peçete katlama işine girmek istiyorsanız firma rehberierinden ambalaj ve kağıt üreticilerine ulaşabilir ve telefon numaraları bulunan firmalarla iletişim kurabilirsiniz. İsterlerse paketleme işi için çalışan arayan firmalar aşağıya iletişim bilgilerini bırakabilirler

Evde peçete halkası yapma işi ne kadar? Sorusuna yanıt verecek olursak şöyledir, peçete halkası yaptıran firmalar genelde Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyükşehirlerimizde bulunan organizasyon firmalarıdır. Her firmanın farklı farklı fiyat tablosu ve ücretlendirmesi bulunmaktadır. Bu ücretlendirmeler genellikle iş teslimi sonrasında yapılmaktadır. Net bir ücret söyleyemeyeceğimiz peçete halkası yapma işinin maaşı ortalama 300 ila 400 Türk Lirası civarında seyretmektedir.

Güncel fiklirler için aşağıdaki yazılarımıza göz atabilirsiniz.

2021 Yatırım Araçları Nelerdir?

Az Sermaye İle Yapılabilecek İşler Hangileridir?

İşkur Evlere İş Veriyor mu?

Arama Sorguları: evde peçete halkası işi nasıl yapılır, evde peçete halkası yapma işinin parası, evde peçete halkası yapma işi hangi illerde, evde peçete halkası yapma işi zor mu, kimler evde peçete halkası yapabilir, peçete halkası örnekleri, evde peçete halkası yapma tel no, evde peçete halkası yapma iletişim

455 Yorum

  1. Naciye
  2. Merve
  3. Merve
  4. Melike
  5. gizem sağındık
  6. Büşra Taşpınar

Bu işe yorum yap