Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Bursa

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Bursa

Evde paketleme işi veren firmalar Bursa arasında seçenekler çok sayıda olmaktadır. Bursa ve çevresindeki illerde çeşitli firmalar özellikle ev hanımlarına yönelik evde ek iş ilanları yayınlayarak, bu ilanlara başvuru yapan kişilere ulaşarak, evde eşarp paketleme, evde kürdan paketleme gibi çeşitli işler vermektedir.

Bursa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Bursa’da evde ek iş imkanı sunan firmalar evde poşet işi, evde paketleme işi, evde tespih işi gibi çeşitli alanlarda evde yapılabilecek türde iş sunmaktadır.

Evde Eşarp Paketleme İşi

Bursa eşarp üretimi yapan fabrikalarıyla bilinen bir şehirdir. Fabrikalar, ürettikleri eşarpların ev hanımlarına verdikleri evde paketleme ek işi ile paketlenmesini sağlamaktadır. Başta Bursa olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında satılan bu eşarplar, evde hem kadın, hem de erkekler tarafından rahatlıkla yapılabilecek bir iş olmaktadır.

Bursa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Bursa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Üretimi yapan fabrikalar veya ürünün ait olduğu markalar doğrudan iletişime geçerek evde ek iş verebilmektedir. Bu iş kapsamında size haftalık olarak belirli miktarda eşarp gönderilecektir. Bu eşarpları ütüsü bozulmadan, katlayarak paketlerine yerleştirmeniz beklenmektedir. Burada paket başı 0,05 kuruş gibi ücretler söz konusudur. Haftalık veya aylık bazda 500 TL’ye kadar ek gelir oluşturulması mümkündür.

Evde Poşet Paketleme İşi

Çeşitli fabrikalar tarafından daha sonra satılmak üzere üretilen poşetler için de paketleme işi verilmektedir. Bu poşetler; gıda sektörü, mobilyacılık ve mağazacılık gibi alanlarda ihtiyaç duyulan ürünlerdir.

Evde poşet paketleme işi kapsamında ise firmalar size teslim ettikleri poşetleri, tarif edilen biçimde paketlemenizi talep eder. Genel olarak ise poşetlerin bir arada beşli veya onlu olarak katlanıp, paketlere yerleştirilmesi gerekir. Bu şekilde aylık iki bin civarı poşet işleyen kişiler, ayda 1000 TL dolaylarında gelir elde edebilmektedir.

Bursa Evde Paketleme İşi 2021

Bursa Evde Paketleme İşi 2021

Evde Tespih İşi

Bir diğer iş ise evde tespih işidir. Tespih işi, yılın her zamanında yapılabilecek bir iş olmasıyla bilinmektedir. Bu iş türünde ise sizlere verilen malzemeler ile tespihler yapıp, daha sonra bu tespihleri paketlemeniz istenmektedir. Tespih başı bir veya iki  TL gibi ücretler verilmekte ve aylık bazda gelir, diğer iş türlerine kıyasla daha yüksek olabilmektedir.

Evde ek iş usulü çalışan diğer firmalar hakkında bilgi almak için linke tıklayınız.

Arama sorguları; evde paketleme işi veren firmalar bursa, bursa evde paketleme işi 2021, evde ek iş bursa

3 Yorum

  1. Hilal
  2. Bahar Bozkurt
  3. nesli

Bu işe yorum yap