Evde Paketleme İşi İstanbul 2021

Evde paketleme işi İstanbul 2021 seçenekleri arasında birçok firma yer almaktadır. Bu firmaların yayınladıkları ilanlara ulaşarak, evde ek iş yapma şansını elde edebilirsiniz. Birçok farklı üretim kolunda bulunan firmalar, tasarladıkları ürünleri evde ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına göndererek, bu kişilerin tamamladıkları paket başına haftalık olarak ücret ödemesi yapmaktadır. Bu şekilde evde sabun paketleme, kürdan veya havlu paketleme gibi çok çeşitli işlere ulaşılma şansı bulunmaktadır.

Evde Paketleme İşi 2021 Seçenekleri – Evde Ek İş İlanları

Evde Paketleme İşi 2021 Seçenekleri – Evde Ek İş İlanları

Evde Paketleme İşi İstanbul 2021 Seçenekleri – Evde Ek İş İlanları

İlanlar, bu şekilde çalışan firmalar tarafından web siteleri üzerinden veya sosyal medya aracılığıyla yayınlanmaktadır. Dilerseniz, evde ek iş ilanlarının yayınlandığı Facebook gruplarına katılabilir ve bu tür platformlarda düzenli olarak yayınlanan ilanları takip edebilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi İstanbul 2021

İstanbul’da yaşayan kişilere yönelik olan bu tür ilanlarda, Türkiye’de en çok üretimi yapılan ürünlerin içerisinde yer alan kürdanlar, ambalajların içerisine yerleştirilmektedir. Kürdan üzerine çalışan kuruluşlar ve fabrikalar bu şekilde evlere iş vermektedir. Diğer iş biçimlerine kıyasla daha kolay olması, kürdan paketleme işini öne çıkaran unsurlardan bir tanesidir.

Yukarıda belirtilen platformlar üzerinden firmalara ulaşıp, ilanlara başvuru yaparak siz de evinizde bu işi yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirildiği firmalar size haftalık olarak paketlemenizi talep ettikleri ürünleri ve bu ürünlerin kutularını gönderecektir. Bu iş biçiminde ne kadar hızlı çalışırsanız o kadar yüksek kazanç elde etmeniz mümkündür.

Evde Düğme Paketleme İşi İstanbul 2021

Evde Düğme Paketleme İşi İstanbul 2021

Evde Düğme Paketleme İşi İstanbul 2021

Ülkemizin en büyük sektörlerinden bir tanesi olan giyim sektörüne yönelik bu iş biçiminde, toptan üretim yapan  firmalara düğme paketleme hizmeti verilmektedir. Bu iş kolunca ilan verebilecek firma sayısı çoğunluktadır. Dolayısıyla hem büyük hem de küçük firmalardan evde ek iş alma şansınız bulunmaktadır.

İşe uygun bulunmanız halinde size gönderilecek olan ekipmanlar; ambalaj paketleri, paketlenmesi yapılacak olan düğmeler, maket bıçakları, koli ve son olarak koli bandı olacaktır. Dolayısıyla iş sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanlar adresinize gönderilecektir. Bu işte de haftalık olarak tamamladığınız paket miktarına bağlı olarak ödeme alabileceksiniz.

Bursa’da yer alan evde ek iş fırsatlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arama sorguları; Evde paketleme işi İstanbul 2021, evde ek iş 2021 ilanları, İstanbul eve ek iş veren firmalar

13 Yorum

  1. Fatma uzkan
  2. Dilek
  3. Dilan

Bu işe yorum yap