Evde Küpe Arkası Paketleme işi

1İŞKUR.com olarak yeni bir evde ek iş imkanı ile daha sizlerleyiz. Daha önce bu işi gerçekten evlere mi veriyorlar diyeceğiniz bir sektör daha karşınızda. İşçiliği göze korkutucu ve zor gelse de evde takma tırnak paketleme işi pratik yapıldıktan sonra en hızlı biçimde yapılabilecek en rahat ve en kazançlı işlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev hanımlarının, evde henüz iş sahibi olamamış gençlerin ve evde vaktini geçiren yaşlılarımız için en uygun işler evde yapılan ek işlerdir.

Evde küpe arkası paketleme işi nasıl yapılır ?

Ülkemiz ekonomisini ve ülkemizin işsizlik oranı ortadadır. Birçok kişi neredeyse her gün iş aramakta, üniversite mezunu olan gençlerimiz dahi henüz bir iş sahibi olamamaktadır. Ancak birçok insanın duyduğu yoğunlaşmadığı konulardan birisi de evden ek iş yaparak para kazanmak konusudur. Çalışmak isteyen; en rahat koşullarda, en basit işçilikle ve bol kazançlı işlerin bulunduğu evde ek iş sektörü gerçekten de birçok insan için ilaç durumdadır.

Bu evden ek iş sektörlerinden birisi de evde küpe arkası paketleme işidir.Herkes biliyordur, büjiterilerde, giyim mağazalarında veya pazarlarda satın almış olduğunuz küpeler özenle kazırlanmış bir karton ile daha doğrusu kutu ile müşterilere sunulmaktadır. Tabii bu iş fabrikalara göre meşaketli ve detaycı bir iştir. Fabrikalarda asla zaman kaybedip üretim hacmini düşürmek istemezler. Tam bu noktada büjiteri firmaları ve takı fabrikaları bu küpe arkası paketleme işini evlere ek iş olarak vermektedirler.

Evde küpe arkası paketleme işi Telefon Numarası

Sizlerde evde küpe arkası paketleme işine girmek istiyorsanız firma rehberierinden takı küpe üreticilere ulaşabilir ve telefon numaraları bulunan firmalarla iletişim kurabilirsiniz. İsterlerse paketleme işi için çalışan arayan firmalar aşağıya iletişim bilgilerini bırakabilirler

Evde küpe arkası paketleme işi nasıl yapılır sorusuna yanıt verecek olursak şöyledir; büjiteri firması veya anlaşmış olduğunuz alıcı size monte edilmemiş / paketlenmemiş halde küpe arkalarını ve kutularını verirler. Ardından bu kutu arkalarını eşleri ile düzgün olacak şekilde paketlenmesi sizlerden istenir. İşin başka bir detayı yoktur.

İlk başlarda zorlanabileceğiniz işlerden biri olan küpe arkası paketleme işinde 5-10 tane yaptıkça pratikleşmeniz mümkündür. Küpe arkası paketleme işinin ücreti ise her büjiteri firmasına göre değişebilir. Net bir fiyat söylememiz mümkün değildir ancak piyasa şartlarına göre bu ücret aylık 800 TL ile 1500 TL arasında seyretmektedir.

Daha fazla iş fikri ve iş imkanı evden para kaznama yolları için aşağıdaki ilanlaramıza göz atabilirsiniz

2021 Yatırım Araçları Nelerdir?

Az Sermaye İle Yapılabilecek İşler Hangileridir?

İşkur Evlere İş Veriyor mu?

Arama Sorguları: evde küpe arkası paketleme paketleme işi nasıl yapılır, evde küpe arkası paketleme paketleme işinin parası, evde küpe arkası paketleme paketleme işi hangi illerde, evde küpe arkası paketleme paketleme işi zor mu, kimler evde küpe arkası paketleme paketleme yapabilir, peçete halkası örnekleri, evde küpe arkası paketleme paketleme tel no, evde küpe arkası paketleme paketleme iletişim

2.188 Yorum

  1. Şifa Kurnaz
  2. Hüsniye
  3. Ebruhan oflaz
  4. Melek yurter
  5. Cansu
  6. Sevim şimşek

Bu işe yorum yap