Evde Karanfil Paketleme işi

Kimsenin tahmin bile edemeyeceği sektör olan karanfil sektöründe büyük bir eleman ihtiyacı ve paketlenme ihtiyacı bulunmaktadır. Son günlerde oldukça fazla yaygınlaşan evden ek iş fırsatlarına bu sefer de evde karanfil paketleme işi eklenmiştir. 1İşkur.com olarak bu yazımızda da evde karanfil paketleme işi hakkında detaylı bir şekilde bilgi vereceğiz. Sizlerde evde karanfil paketleme işi yaparak para kazanma olayına dahil olabilirsiniz.

Evde Karanfil Paketleme işi nasıl yapılır?

Karanfil herkesin bildiği gibi bir çiçek türüdür, yaş halde iken çiçek olarak kullanılan ve çiçekçilerin vazgeçilmez çiçeklerinden biri olan karanfil kurutulduktan sonra aroma tadı vermesi için kullanılmaktadır. Ayrıca sağlığa olan yararları ile bilinen karanfilin paketlenmesi ile ilgili birçok işçi ihtiyacı bulunmaktadır. Ayrıca bu işçi ihtiyaçları fabrikadan değil evden çalışacak elemanlardır. Evde karanfil paketleme işi yaparak sizler de harika kazanç sağlayabilir; ev ekonomisine ve kendinize iyi bir kazanç yolu oluşturabilirsiniz.

Karanfil paketleme işinde birçok karanfil firması bulunmaktadır. Bu firmalar sizlere aracı kişilerle veya kargo aracılığıyla paketlenmemiş biçimde poşetler halinde veya çuvallar halinde sizlere teslim etmektedirler. Teslim esnasında paketlere veya poşetlere koyulması gereken karanfilin gramajı sizlere detaylı bir şekilde belirtilmektedir. Belirtilen miktarda gramajlarda karanfilleri paketlemeniz gereken bu iş biraz gözünüze büyük ve detaylı gibi gözükse de aslında çok pratik ve en kolay işlerden biri olarak bilinmektedir.

Evde karanfil paketleme işi Telefon Numarası

Sizlerde karanfil paketleme işine girmek istiyorsanız firma rehberierinden aktarlara karanfil üreticilere ulaşabilir ve telefon numaraları bulunan firmalarla iletişim kurabilirsiniz. İsterlerse paketleme işi için çalışan arayan firmalar aşağıya iletişim bilgilerini bırakabilirler

Herkesin merak ettiği konu ise şudur; evde karanfil paketleme işinin kazancı nedir? Biraz ince detayları olan bu karanfil paketleme işinde gramajlar konuşmaktadır. İnce ve detaylı bir iş olan evde karanfil işinin geliri aylık 1500 TL civarındadır. Bu ücret firmadan firmaya değiştiği gibi ödeme şekilleri ve ödeme günleri de değişkenlik göstermektedir.

Aşağıdaki yazılarımıza göz atarak diğer iş fırsatlarını yakalayabilir, iş fikirleri eldde edebilirsiniz.

2021 Yatırım Araçları Nelerdir?

Az Sermaye İle Yapılabilecek İşler Hangileridir?

İşkur Evlere İş Veriyor mu?

Arama Sorguları: evde karanfil paketleme paketleme işi nasıl yapılır, evde karanfil paketleme paketleme işinin parası, evde karanfil paketleme paketleme işi hangi illerde, evde karanfil paketleme paketleme işi zor mu, kimler evde karanfil paketleme paketleme yapabilir, peçete halkası örnekleri, evde karanfil paketleme paketleme tel no, evde karanfil paketleme paketleme iletişim

929 Yorum

  1. Gamze
  2. Hatice turan
  3. Zahide
  4. Zahide
  5. Buğse
  6. Ayşegül yüce
  7. Dilek
  8. Gözde erdal
  9. Hicran memiz
  10. Nuray

Bu işe yorum yap