Evde Ek iş 2020

Evde ek iş yazımızı güncelledik, yeni fotoğraflarla zenginleştirdik. Ve siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz. Sitemiz tamamen ücretsiz olup kimseden para talep etmemektedir. Sizden para talep edip iş vaadi verenlere aldanmayınız.

Evden Para Kazanma Evde ek iş yaparak

Elbette ki oturduğunuz yerden ev konforunda para kazanma fikri hemen herkes için cazip gelebilir. Özellikle öğrenciler ve ev hanımları açısından evden para kazanma son derece cazip gelmektedir. Günümüz itibariyle evden çalışmak isteyenler açısından bol seçenekler bulunmaktadır. Size bu yazımızda evden para kazanmak konusunda gündemde olan iş fikirlerinden söz edeceğiz.

evde iş fikirleri

evde ek iş

evde iş fikirleri

Evde Nikah Şekeri Yapmak 

Nikahlar ve elbette ki düğünler yeni evlenecek çiftlerin en özel anlarıdır. Bu özel anı ölümsüz kılmak ise nikah şekerleri sayesinde mümkün olmaktadır. Düğün sahiplerinin misafirlerine sunmak için hazırlattığı hediyeler genellikle nikah şekerlerinden oluşmaktadır. Şayet el becerinize çok güveniyorsanız; evde nikah şekeri yapmak fikri mükemmel bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.

Genel olarak nikah şekeri yapmak kolay bir işlem olarak tanınsa da bu işin profesyonelce yapılması çok para kazanmanın da yolunu açacaktır. Bir de günümüzde sadece nikah ve düğünlerde değil daha pek çok farklı etkinlikte küçük hatıra paketler yaptırılmaktadır. Dolayısıyla nikah şekeri yapma işi sanılandan çok daha kapsamlı bir fikir olarak tanımlanmaktadır.

Aşağıda evde nikah şekeri yapmak ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Evde nikah şekeri paketleme işi

Evde Sabun Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Sabun geçmişten günümüze kadar uzan süreç içerisinde her zaman çok kullanılan bir gereç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda birbirinden güzel tasarlanmış sabunların günlük hayatımızda var oldukları bilinmektedir. Farklı motif sabunlar ve güzel kokulu sabunlar banyolarımızı misler gibi kokutabilmektedir. Bundan dolayı evden para kazanma konusunda iddialı olanlar için evden sabun yapmak işi son derece bol kazançlıdır.

Evden sabun yapmak isteyenler farklı dekoratif unsurlar bir arada değerlendirerek; çok daha ilgi çeken sabunları rahatlıkla üretebilirler. Kısa bir kurs sonrasında çok da vakit harcamayarak evden para kazanabilmek mümkün olmaktadır.

Evde sabun kutulama işi

Evden Hayat Koçluğu Yapmak

evden ek iş

Son zamanların yeni trendi olarak karşımıza çıkan Hayat Koçluğu terimi; kişisel gelişim kursu almış kişilerin, deneyimlerini aktarmasıyla karşımıza çıkıyor. Kişisel hayat koçu olabilmek esasında iletişim kabiliyetinizin güçlü olmasına ve sosyal alanlarda başarılı bir karakter olmanızla doğrudan ilgili olmaktadır. Gerçek hayattaki deneyimlerini paylaşarak; insanlara destek olmak esasında son derece iyi bir uğraş olarak tanımlanmaktadır. Böylece hem insanların dertlerini dinleyebilir hem deevden para kazanmak mümkün olabilir.

Kişisel hayat koçluğu konusunda henüz eğitim veren bir bölümün bulunmaması; bu alanda bir boşluğa neden olabilmektedir. Tabi ki herhangi bir klinik açmanız söz konusu olamaz. Ancak evden internet üzerinden bu tür hizmetleri sunarak para kazanmak için kendinize bir fırsat oluşturabilirsiniz.

Evden İnstagram Butiği Açarak Para Kazanabilirsiniz

Evden para kazanma konusunda en iddialı alanlarında birisi instagram hesabı üzerinden butik açarak; satış yapmaktır. Son zamanların favori yöntemi olarak karşımıza çıkan bu yöntem; e-ticaret yapmak olarak tanımlansa da yasal bir site açmanıza gerek olmadan; çalışmanıza olanak tanır. Kendi evinizde hobilerinizle elde ettiğiniz ürünleri sosyal medya platformları aracılığıyla satışa sunmak sayesinde hiç de azımsanmayacak ölçüde para kazanmanız mümkün olacaktır.

İnstagram kanalı vasıtasıyla bir butik açmak için herhangi bir ön şart bulunmamaktadır. Sadece butik hesabı açtıktan sonra ürünlerinizi fotoğraflarını profilinizden paylaşım; beğenen müşterilerden talepleri toplayabilirsiniz. Bütün bu bilgiler ışığında elbette ki İnstagram butiği açmak fikri son derece yenilikli bir fikir olarak karşımıza çıkmaktadır.

Üstelik bu fikir sayesinde büyük paraların kazanılması da mümkün olmaktadır. Bununla birlikte sosyal medya platformları aracılığıyla satış yaparken mutlaka seçtiğiniz hedef kitleye yönelik çalışmalar yürütmelisiniz. Bu sayede İnstagram butiğinizin kısa süre içerisinde tanınmasını mümkün kılabilirsiniz. Siz de evden para kazanmak konusundaki fikirlerimizi değerlendirerek hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Sosyal Medya Fenomeni Olarak Para Kazanma yazımızı öneriyoruz.

Arama Sorguları: evde iş fikirleri, evde ek iş fikirleri, evden para kazanmak,evde ek iş yaparak para kazanmak, evden yapılan işler, evden ek iş fikirleri

13 Yorum

  1. Makbule
  2. user8383463781ıskdkke
  3. güzide
  4. Anonim

Bu işe yorum yap