Evde Ek İş Veren Firmalar Hangileridir?

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Firmalar, evde paketleme işleri başta olmak üzere birçok çeşitli iş kolunda, ev hanımlarına yönelik olarak evde ek iş imkanı sunmaktadır. Bu türdeki iş çeşitleri nelerdir? Ev ortamında ek iş yapılarak ne kadar gelir elde edilir? Bu ve bunun gibi sorular açıklanmıştır.

Evde Balon Paketleme İşi

Evde balon paketleme işi, evinde ek bir iş yapmak isteyen kişiler için ilk olarak sunulan seçenekler arasında gelir. Çeşitli organizasyon firmaları ve oyuncak üzerine olan işlerde balon paketleme işleri olmaktadır. Ayrıca bazı balon üretimi yapan firmalar, paketleme makinası maliyetleri nedeniyle evlere balon paketleme işi verebilmektedir. Özellikle eğlence sektöründe balonların kapladığı alan oldukça geniştir.

Bu durum, evde balon paketleme işi veren firmaların sayısının giderek artmasına yol açmaktadır. Bu yönde ilan yayınlayan firmalara ulaşarak başvuru yapabilir ve başvurunuzun sonucunda uygun bulunmanız halinde, firma sizinle iletişime geçerek, adres bilgileri talep edecektir. Ardından adresinize paketlenmemiş balonlar ve bu balonların yerleştirileceği paketler gönderilecektir. Size belirtilen oranda paketleme yaptıktan sonra ödeme alabilirsiniz. Hızlı çalışmak ve birden fazla kişilik ekip olmak firmalardan evde yapılabilecek şekilde ek iş almayı kolaylaştıran unsurlar arasında gelir.

Evde Ek İş Veren Firmalar

Evde Ek İş Veren Firmalar

Evde Ütü Yapma İşi

Evde ütü işi yaparak ek gelir elde etmek mümkündür. Ev hanımlarına uygun olan bu ek iş türünde; evlere yönelik sipariş ile çalışan firmalar ile iletişime geçilmesi gereklidir. Bu sektörde iş veren firmaların sosyal medya hesapları veya internet siteleri üzerinden, firmalar ile iletişime geçerek, evde ek iş olarak ütü yapabileceğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ardından, anlaştığınız firma evde ütü yapma işi için size ürünleri gönderiyor olacaktır. Teslimatı zamanında yapmak ve mümkünse teslim tarihinden önce çalışmaları tamamlamak, firma ile ilerleyen dönemlerde daha fazla sayıda çalışmanızı sağlayabilecektir. Eve iş veren firmalar, istikrarlı çalışan kişilere daha fazla sayıda iş vermektedir. Bu işten elde edilecek olan kazanç, ütüsü yapılan giysilere ve tamamlanan iş sayısına bağlı olarak dört yüz ila beş yüz lira arasında olabilmektedir.

Evde Çeviri İşi Yapmak

Evde yapılabilecek ek işler arasında, evde çeviri işi de gelmektedir. Bu işte başta yayınevleri olmak üzere, çeşitli platformlara başvuru yaparak işler alabilmeniz mümkündür. Çeviri işlerinde genel olarak sayfa başı çeviri fiyatı uygulanmaktadır. Bionluk veya Armut gibi sitelerden, üyelik oluşturup, burada müşteriler tarafından yayınlanan ilanlara teklif vererek, evde yapabileceğiniz çeviri işleri alabilirsiniz.

Bu işin en önemli tarafı, paketleme işlerine kıyasla daha yüksek gelir getirme potansiyelinin olması ve tamamıyla internet üzerinden yürüyen bir operasyon olması sayesinde hem iş ilanlarına ulaşmak hem de işlerin tamamlanması ve teslimatı çok daha kolay bir biçimde gerçekleşmektedir. Aylık kazanç miktarından bahsetmek gerekirse, evde çeviri işi yaparak elde edeceğiniz kazanç, bildiğiniz dillere, hakim olduğunuz konulara ve günlük bazda çalıştığınız saat süresine göre değişiklik göstermekle birlikte, paketleme işlerine kıyasla daha yüksek oranlarda olacaktır.

Evde haftalık ek iş veren firmalar

Evde haftalık ek iş veren firmalar

Evde Havlu Süsleme İşi

Evde ek iş seçeneklerinden bir tanesi de evde havlu süsleme işi yapmaktır. Çeşitli mağazalarda ve tuhafiye gibi satış noktalarında satılan havlular, evde ek iş olarak süsleme işi yapan kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Özellikle de terzilik veya takı tasarımı gibi daha önce bu alana yakın çalışmalar yapmış olan kişilerin, rahatlıkla değerlendirebileceği bir evde yapılabilecek ek iş fırsatıdır.

Sosyal medya veya tekstil firmalarının internet adresleri üzerinden bu firmalara ulaşarak, yayınlanan yeni duyurulara ulaşabilir ve iletişim kanalları üzerinden iletişime geçerek, iş alabilirsiniz. Evde paketleme işlerinde olduğu gibi bu işte de anlaştığınız firma veya firmalar, haftalık bazda iş göndereceklerdir.

Diğer evde ek iş fırsatlarına ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

Arama sorguları; evde ek iş, evde yapılabilecek işler, evde havlu süsleme işi, evde ek iş nasıl yapılır, ek iş 2021

1 Yorum

  1. Melek yurter

Bu işe yorum yap