Evde Ek İş Ankara 2021 İlanları

Evde ek iş Ankara 2021 ilanları içerisinde birçok iş fırsatı yer almaktadır. Burada yer alan bilgiler doğrultusunda Ankara ve çevresindeki evde ek iş ve evde paketleme işlerine ilişkin bilgilere ulaşabilir ve eve ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek ek gelir elde etmeye hemen başlayabilirsiniz.

Evde Ek İş Ankara 2021 İlanları ve Başvuru

Evde Ek İş Ankara 2021 İlanları ve Başvuru

Evde Ek İş Ankara 2021 İlanları ve Başvuru

Ankara’da evde ek iş imkanı sunan firmaların, evlere verdiği işler aşağıdaki gibidir. Bu işlere ilişkin detaylar, yazı içerisinde açıklanmıştır.

  • Ankara maske paketleme işi
  • Ankara eldiven paketleme işi
  • Ankara dezenfektan paketleme işi

Ankara Maske Paketleme İşi

Koronavirüs sonrası dönemde ortaya çıkan iş fırsatlarından bir tanesi maske paketleme işidir. Evde ek iş kapsamında yapabileceğiniz bu işte maske üretimi yapan firmalardan, üretilen maskelerin 5 veya 10’lu paketler halinde paketlenmesi işlerini alabileceksiniz. Bulunduğunuz çevrede maske üretimi yapan atölyeler bulunuyorsa, bu tür işletmeler ile görüşerek evde maske paketleme işi almanız mümkün olacaktır. Her evde ek iş seçeneğinde olduğu gibi bu işte de haftalık bazda tamamlanan miktar üzerinden ödeme alınır. Dolayısıyla birden fazla kişi olarak çalışmak, daha fazla sayıda paketin hazırlanmasını mümkün kılabileceğinden, komşunuz veya akrabanızla birlikte bu işi yapmanız tavsiye edilmektedir. Aylık kazanç miktarı iş yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte aylık 2000 TL ile 2500 TL arasında değişmektedir.

Ankara Eldiven Paketleme İşi

Ankara Eldiven Paketleme İşi

Ankara Eldiven Paketleme İşi

Yine koronavirüs dönemi sonrası oluşan işlerden bir diğeri, evde eldiven paketleme işidir. Hastanelere yönelik kullanım amacıyla üretilen hijyenik tek kullanımlık eldivenlerin paketlendiği bu işte evde paketleme işi bulmak diğer iş türlerine göre daha kolay olmaktadır. Bu iş kapsamında tamamlanan her bir kutu içerisinde elli ila yüz adet eldiven olmaktadır. Paketlediğiniz eldivenlerden aylık olarak 1200 – 1800 TL arası ek kazanç elde edilmesi mümkündür.

Ankara Dezenfektan Paketleme İşi

Bu evde ek iş türünde el dezenfektanları ve yasal reçeteleri belirtilen kutulara yerleştirilmektedir. Aylık asgari ücret bazında kazanç imkanının mümkün olduğu bu evde ek iş seçeneğinde haftalık teslimat şeklinde çalışılması mümkün olmaktadır.

Diğer evde ek iş ilanlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arama sorguları: Ankara evde ek iş 2021, Ankara evde paketleme işi, Ankara eve ek iş veren firmalar

3 Yorum

  1. Yusuf sabri demirkaya
  2. Yasemin

Bu işe yorum yap