Evde Ek İş 2021: Ek İş Arayanlara Alternatifler Nelerdir?

Evde ek iş 2021 seçenekleri arasında özellikle evde ek iş yaparak gelir elde etmek isteyen kadınlara yönelik birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Kadın istihdamına yönelik çözümler sunan ve aynı zamanda ev bütçelerini de destekleyen bu ek iş seçenekleri birçok kişi tarafından değerlendirilmektedir. Mesai saatleri dışında evde çalışarak kazanç elde etmek isteyen kişiler için değerlendirilebilecek yöntemler açıklanmıştır.

Evde Ek İş 2021 İlanları

Evde Ek İş 2021 İlanları

Evde Ek İş 2021 İlanları

Evde Mum Paketleme 2021

Ev süslemeleri, doğum günü kutlamaları ve çeşitli partilerde süs mumlar kullanılır. Ayrıca evde ek iş olarak yapılabilecek en kolay işlerden bir tanesidir. Birçok yerde kullanılabilir olması nedeniyle iş seçenekleri çok daha fazla olmaktadır. Özellikle de ev hanımları için günlük işlerinden arta kalan zamanlarda yapılabilecek ve alternatiflerine göre nispeten kolay bir iştir. Dekor mumları, renkli mumlar ve kokulu mumlar paketlenerek yapılan bu iş türünde, evde ek iş olarak yapılma oranı gün geçtikçe yükselmektedir. Dolayısıyla yapılması zor olmayan bir ek iş arıyorsanız, bu iş oldukça uygun olacaktır.

İşi alacağınız firma gerekli olan tüm malzemeleri temin edecektir. Mumlar, mumların paketleneceği kutular gibi gerekli olan her şey firma tarafından temin edilip, adresinize gönderilecektir. Evde mum paketleme işini ister kendi başınıza isterseniz bir akrabanızla isterseniz de komşunuz ile birlikte çalışarak gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir kişiyle ortak olarak çalışmanız daha yüksek sayıda paketleme işi yapmanızı sağlayacak ve böylece toplam olarak daha yüksek iş tamamlamanızı kolaylaştıracaktır. Bu sayede daha yüksek oranda kazançlar elde edilmesi mümkündür.

Evde Kına Paketleme, Evde Nikâh Şekeri Yapma ve Poşet Katlama İşleri 2021

Günde yaklaşık üç ila dört saat arasında çalışarak, ayda 1000 TL’ye kadar gelir elde edilmesi mümkündür. Evde kına paketleme, evde nikâh şekeri yapma ve evde poşet katlama işleri 2021 yılında da ev hanımlarının ek gelir arayışlarına oldukça iyi cevaplar sunacaktır. İŞKUR kapsamında bu tür ilanlar yıl içerisinde sürekli olarak açılmaktadır. T.C. kimlik no ve şifre ile İŞKUR platformuna giriş yapıldıktan sonra, iş arama kısmına, aradığınız türdeki işi girerek, karşınıza gelecek olan ilanlar arasında size uygun olan bir ilana başvuru yapabilirsiniz.

Başvurunuzun ardından uygun bulunmanız halinde ise İŞKUR aracılığıyla sizlerle iletişime geçilmektedir. Yıl boyunca İŞKUR aracılığıyla evde ek iş olarak bulabileceğiniz işler arasında; evde nikah şekeri paketleme, evde bitki çayı paketleme, evde tel toka kutulama, evde peçete halkası yapma gibi çok sayıda işler yer almaktadır.

Evde Kürdan Paketleme İşi 2021

Evde ek iş 2021 alternatifleri arasında yer alan evde kürdan paketleme işi; son yıllarda birçok firmanın ev hanımlarına yönelik sunduğu iş modellerinden bir tanesidir. Bazı firmalar bu iş modelinde haftalık maaş üzerinden ödeme yaparken, bazı firmalar ise belirli süre zarfında tamamlanan paket üzerinden ödeme yapmaktadır. Kazanç bazında örnek vermek gerekirse haftalık olarak 600 ila 800 TL arası kazançlar mümkün olmaktadır.

Evde kürdan paketleme işinde el becerisi ve pratik oldukça önemlidir. Bu yönde iş ilanları yıl içerisinde başta İŞKUR olmak üzere çeşitli platformlarda yayınlanmaktadır. Bu ilanları takip ederek başvuru yapabilir ve evde ek iş sahibi olabilirsiniz.

Evde Ek İş 2021 Başvuruları Nereden Yapılıyor?

Evde Ek İş 2021 Başvuruları Nereden Yapılıyor?

Evde Ek İş 2021 Başvuruları Nereden Yapılıyor?

Evde ek iş 2021 için başvurular birçok farklı kanaldan yapılabilmektedir. Ancak genel itibariyle bu sektörlerdeki iş ilanları sosyal medya üzerinden duyurulmaktadır. Facebook, bu tür işletmelerin iş ilanlarını yayınlamada en sık kullandığı platformdur.

Evde ek iş başvurularının paylaşıldığı birçok Facebook grubu bulunmaktadır. Bu grupları düzenli olarak takip ederek, kendinize bir ek iş edinebilirsiniz. Buna alternatif olarak ise belirli aralıklarla İŞKUR üzerinden ek iş ilanları paylaşılmaktadır. Yine bu platformu da belirli aralıklarla takip ederek, evde ek iş fırsatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Diğer ek iş fırsatlarının anlatıldığı yazımıza link üzerinden göz atabilirsiniz.

Arama sorguları; evde ek iş 2021, İŞKUR evde ek iş 2021, ek iş ilanı başvurusu, 2021 evde ek iş ilanları

5 Yorum

  1. Katarina
  2. zehra
  3. Sema
  4. Aslı
  5. Anonim

Bu işe yorum yap