Evde Çorap Paketleme işi

Günlerinin tamamını evde geçiren, ev işleri ve minik çocukları ile ilgilenen ev hanımları; evde oturmaktan sıkılan büyüklerimiz, henüz bir iş sahibi olamamış genç arkadaşlarımız bugünlerde birçok sektörde, bolca firmanın sunmuş olduğu evde ek iş fırsatlarına talep göstermektedir. Son zamanlarda oldukça popülerleşen evden ek iş yapma sektöründe her geçen gün yeni iş kolları ortaya çıkmaktadır. Bu yen çıkan iş kollarından birisi de evde çorap paketleme işidir.

Firmalar tarafından evlere verilen bu ek işler çok çok ince detaylara sahip olmazlar. Verilen ek işler genellikle paketleme ve ayıklama üzerinde olmaktadır. Bu işlere ilk kez giren kişilere göre paketleme işleri biraz zorlayıcı gözükmektedir. Ancak durum kesinlikle böyle değildir. Paketlemeye başladığınız birkaç gün içerisinde çok kolay bir şekilde alışabileceğiniz bu sektörde işleriniz hem pratik hem de gayet iyi derecede kazançlı olmaktadır.

Evde çorap paketleme işi nasıl yapılır ?

Aile ve ev ekonomisine muazzam katkı sağlayan evde yapılan ek işlerin maaşları oldukça dolgundur. Fabrikalarda patron zorlaması olmadan, kendi evinizde televizyon karşısında bile yapabileceğiniz bu ek işler hem maddi açıdan hem de boş vakitlerinizi gayet güzel bir şekilde geçirmeniz durumundan dolayı oldukça avantajlıdır. Evde çorap paketleme işi ise evlere verilen ek işler arasında en kolay iş olarak yerini almıştır.

Genel olarak iş mantığına bakacak olursak; sitemiz yolu ile başvurduğunuz veya çevrenizde bulduğunuz herhangi bir tekstil firması ile ilk başta anlaşmanız gerekmektedir. Bu anlaşma sonucunda firma size belirli bir sayıda çorap sorumluluğunu verir. Çorap kartonu veya paketi ile birlikte çuvalda çoraplar aracı ile veya kargo yoluyla tarafınıza teslim edilir. Çorapların numaraları ve eşleri hususunda dikkat edeceğiniz bu işte her çorabı birer çift hale getirip paketlemeniz istenecektir. Diğer evde verilen ek işlere göre çok çok daha kolay olan bu evde çorap kutulama işinin maddi kısmı da gayet doyurucudur.

Evde çorap paketleme işi Telefon Numarası

Sizlerde evde çorap paketleme işine girmek istiyorsanız firma rehberierinden çorap üreticilerine ulaşabilir ve telefon numaraları bulunan firmalarla iletişim kurabilirsiniz. İsterlerse paketleme işi için çalışan arayan firmalar aşağıya iletişim bilgilerini bırakabilirler

Evde çorap paketleme işinin geliri konusuna gelecek olursak şöyledir; bu iş kolunda her sektörde olduğu gibi işçilere verilen ücret değişkenlik göstermektedir. Ancak genelleme yapacak olursak piyasa şartlarında tekstil firmaları bu işleri aylık olarak verirler ve ücret ödemeleri aynı yerleşik bir işte çalışır gibi aylık olarak yapılır. Evde çorap paketleme işinin maaşı 600 TL ile 1300 TL aralığında seyretmektedir.

Aşağıdaki yazılarımızı okuyarak sizler de evde yapılacak işler ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

2021 Yatırım Araçları Nelerdir?

Az Sermaye İle Yapılabilecek İşler Hangileridir?

İşkur Evlere İş Veriyor mu?

Arama Sorguları: evde çorap paketleme paketleme işi nasıl yapılır, evde çorap paketleme paketleme işinin parası, evde çorap paketleme paketleme işi hangi illerde, evde çorap paketleme paketleme işi zor mu, kimler evde çorap paketleme paketleme yapabilir, peçete halkası örnekleri, evde çorap paketleme paketleme tel no, evde çorap paketleme paketleme iletişim

4.114 Yorum

  1. Didem
  2. Aysel
  3. Anonim
  4. Seher Budak
  5. Gülten pekaydın
  6. Sevim şimşek
  7. Ayşe
  8. Aslı

Bu işe yorum yap