Evde Ceviz İçi Paketleme işi

Artık bir çok iş evden yapılabiliyor. İnsanlar bu işlerden evde oturduğu yerde para kazanmaya devam ediyorlar. Merhaba değerli 1İŞKUR takipçileri. Sizlere en güncel, en güvenilir ve en kazançlı evden ek iş fırsatlarını sunmaya devam ediyoruz. Son günlerde yoğun talep üzerine birçok kişi evde boş oturmak yerine aile ve ev ekonomisine katkı sağlamak amaçlı evde yapabileceği ek işlere başvurur durumdadır. Bugün henüz piyasada yeni bir iş sektörü olan evde ceviz içi paketleme işinden bahsedeceğiz. Evde oldukça fazla boş zamanı olan kişiler için kaçırılmaz bir fırsat olan bu işin detaylarına hiç vakit kaybetmeden geçelim;

Evde Ceviz İçi Paketleme işi Nasıl Yapılır

Ceviz içi paketleme işinde ceviz tedarikçileri sizlere kargo veya kurye aracılığıyla henüz kırılmamış cevizleri yolluyorlar. Ardından bu belirli kiloda gönderilen cevizleri dikkatli bir biçimde kırıp içini ayıklamanızı istiyorlar. Bu ceviz içlerini güzelce ayıkladıktan sonra bunları paketlemeniz gerekmekte. Bilirsiniz ki cevizin piyasadaki fiyatı oldukça fazladır. Meşakatli gibi görünen bu ceviz içi ayıklama ve paketleme işi aslında belirli bir süre yapıldıktan sonra pratiğe dönüştürülüp hızlıca yapılabilecek işlerden birisi.

Ceviz içi paketleme veya ceviz kırma işi olarak geçen bu ek işi nasıl bulurum, evde ceviz içi paketleme işi veren firmalar nelerdir diye soracak olursanız; birçok gıda firması bulunmaktadır.

Evde Ceviz İçi Paketleme işi Telefon Numarası

Sizlerde evde ceviz içi paketleme işine girmek istiyorsanız firma erehberlerinden kuruyemiş kuru gıda üretici toptan gıda firmalarıba ulaşabilir, size uygun ise iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı şekilde firmalar buraya iletişim bilgilerini bırakabilirler.

Ceviz içi paketleme işinin maaşı veya ceviz içi paketleme işinin ücretine gelecek olursak şöyledir; genelinde oldukça maliyetli olan sektörlerden biri olan ceviz sektöründe evlere ek iş olarak verilen ceviz kırıp paketleme işinin ücreti 500 ile 2500 TL arasında değişmektedir.

Daha fazla iş fikrine ulaşmak için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz

2021 Yatırım Araçları Nelerdir?

Az Sermaye İle Yapılabilecek İşler Hangileridir?

İşkur Evlere İş Veriyor mu?

Arama Sorguları: evde ceviz içi paketleme paketleme işi nasıl yapılır, evde ceviz içi paketleme paketleme işinin parası, evde ceviz içi paketleme paketleme işi hangi illerde, evde ceviz içi paketleme paketleme işi zor mu, kimler evde ceviz içi paketleme paketleme yapabilir, peçete halkası örnekleri, evde ceviz içi paketleme paketleme tel no, evde ceviz içi paketleme paketleme iletişim

627 Yorum

  1. Dudu nur tekin konya selcukly
  2. Zehra
  3. Kezban
  4. Ayşegül yüce
  5. Emine
  6. Zeynep Ceren Tatar
  7. Aysucan
  8. Aysel UZUN
  9. sebahat
  10. gülşen

Bu işe yorum yap