Damacana Su Bayiliği

Başlıklar

Damacana Su Bayiliği

Son yılların en karlı işlerinden biri olan su bayiliği açmak hem düşük bir sermaye gerektiren hem de çok karlı olan bir iş koludur. Her yıl hızla büyüyen bir sektör olan damacana su bayiliği işi büyüyen bir pazara sahip olduğu için pazara giriş yapan her bayinin bir pazar payına sahip olması karlı bir iş olmasını sağlamıştır. Damacana su bayiliği işi yapmak için sahip olmanız gereken şartlar ve yerine getirmeniz gereken sorumluluklar şunlardır.

Damacana Su Bayiliği

Bayilik Şartları

1 ) Öncelikle açacağınız damacana su bayiliği için bir dağıtım ağı kurmanız gereklidir. Bulunduğunuz ilçe geneline su dağıtımı yapabilecek bir dağıtım ağı ile daha fazla sayıda damacana satışı yapmanızı sağlayacak ve daha fazla kar elde etmenize imkan sağlayacaktır.

2 ) Bir markanın bayiliğini almadan önce markanın değerini iyice araştırmalısınız. Bayilik alacağınız marka size; geniş bir müşteri portföyü, reklam kampanyası desteği, 500 damacana hediye stok imkanı ve profesyonel bir dağıtım ağı imkanı sunmalıdır. Bu sayede pazara giriş bariyerlerini kolayca aşacak ve daha fazla kazanç elde etme imkanı sağlayacaksınız.

3 ) Damacana su bayiliği için bayilik açacağınız bölge de bir saha araştırması yapmanız gereklidir. Saha araştırması yaparak aylık satış tahminlerinizi yapabilir ve gelir gider dengenizi bu araştırma sonucunda belirlemiş olursunuz.

4 ) Açacağınız damacana su bayisi için deposu olan ve araç park yerine sahip 30 metrekarelik bir dükkan yeterli olacaktır. Bu özelliklere sahip olan dükkanın kirası da düşük olacağı için kar marjınız daha yüksek olacaktır.

Bayilik İçin Marka Seçimi

Damacana su bayiliği ile para kazanmak için bayilik alacağınız markanın pazar payının yüksek olmasına özen göstermelisiniz. Damacana başına kar payınız olduğunu düşündüğünüzde ne kadar çok damacana su satarsanız kar payınız o kadar yüksek olacaktır. Bayilik alacağınız markanın Pazar payının yüksek olması giriş bariyerlerini kolay bir şekilde aşmanızı sağlarken bir yandan da aylık kazancınızın yüksek olmasını sağlarsınız.

Damacana su bayiliği işinin kar marjı çok yüksek olduğu için ve giriş maliyetleri çok düşük olduğu için son yıllarda çok fazla tercih edilen ve somut olarak yapılan bir iş koludur.

İşkur ev hanımı destek programları

İşkur açık iş ilanları

Bu işe yorum yap