2021 Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Listesi ? Bayilik Şartları Nelerdir?

Çiğköfte Bayiliği Alarak Para Kazanma

Son yıllarda oldukça sevilen çiğ köfte hala popülerliğini koruyor. Aynı zamanda birçok kişiye gelir kazandırmakta 1iskur.com olarak 2021 yılında çiğ köfte bayiliği veren firmaları listeledik.

Ülkemiz içerisinde aperatif bir şeyler yemek istediğimiz zaman akla ilk gelen yiyeceklerden birisi çiğköftedir. Son zamanlarda bazı hizmet ve kalite standartları ile beraber oldukça tutulan çiğköfteler için birçok marka bayilik imkanı sunmaktadır. Bunun diğer bir avantajı ise çok düşük maliyetler ile beraber çiğköfte bayiliği alabilmektir.

Çiğköfte franchise veren şirketlere baktığımız zaman ortalama olarak 10 bin TL altında değerler ile beraber sizde bir Çiğköfte Bayiliği İşi dükkanına sahip olabiliyorsunuz. Sektörde bayilik şartları çin de oldukça esnek olan bu bayilik türü, oldukça güzel kampanyalar ile de mantıklı bir girişim haline geliyor.

Ülkemiz sınırları içinde en avantajlı bayilik fırsatlarından birisi olan çiğköfte bayilik firmaları arasından sizler için en cazip ve avantajlı olanları derledik. Sizde markalar arasından sizler için en uygun olanı seçebilir ve bayilik alabilirsiniz.

Hacialioglu Çiğ Köfte Bayilik Şartları 2021

1999 senesinden itibaren sektörde yer edinmiş, oldukça köklü firmalardan birisi olan Hacialioglu Çiğköfte Bayiliği İşi ülkemizde toplamda 600’den daha fazla bayiliği ile hizmet vermekte. 5 bin TL bayilik bedeli olan bu markada, bayilik için ihtiyacınız olan her türlü hizmet verilmekte ve KOSGEB üzerinden de hibe alabilmenize yardımcı olmakta. Taksit imkanları ile beraber sizde Hacialioglu Çiğköfte Bayiliği İşi tercih edebilirsiniz.

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Şartları 2021

2005 senesinde ilk olarak kurulmuş ve günümüze kadar toplam da 500 bayi ile beraber hizmet sunmakta olan Ziyafet Çiğ Köfte, piyasa içerisinde oldukça kısa bir süre içinde büyük bir büyüme gösterdiklerini söyleyebiliriz. 10 bin TL bayilik bedeli ve en az 15 metrekare dükkan bayilik koşulları ile beraber franchise hizmeti sunabilmekte. Bölge koruma, pazarlama ve reklam konusunda da destekler sunabilen Ziyafet Çiğ Köfte markasını sizde tercih edebilirsiniz.

2021 Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

2003 senesinden beridir sektörde anlamlı bir şekilde yer edinmeyi başaran, 3 binden daha fazla dükkan ile sektörde oldukça hızlı bir şekilde büyüme gösterebilen önemli markalardan biridir. Bu kadar hızlı bir şekilde büyümesinin ana nedenleri içerisinde bayilik için herhangi bir ücret talep etmemesini söyleyebiliriz. Battalbey Çiğköfte Bayiliği İşi markası adı altında firma almak isteyen kişiler dükkan kurulumunu bizzat kendisi yapmakta ve bunun dışında herhangi bir isim hakkı vermeniz gerekmiyor. Ortalama kar düzeylerinde yüzde yüz olduğu söylenmekte.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartları 2021

2004 senesinde kurulmuş olan Tatlıses Çiğ Köfte, 300 bayiye çok kısa bir süre içerisinde ulaşmış ve televizyonda yer alan reklamlar ile beraber sektöre hızlı bir şekilde yerleşmeyi başarmıştır. 20 bin TL bayilik üretim ile beraber çiğköfte dışında pide, künefe ve birçok tatlının da satışı yapılmakta. Marka, KOSGEB desteği alınması ve reklam ile alakalı her türlü desteği size sağlıyor.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Şartları 2021

2005 senedinde kurulmasına rağmen ülkemiz içerisinde en çok tanınan çiğköfte markası haline gelmiş ve toplamda binden fazla bayiliğe sahip olarak son 1 sene içerisinde bu rakamı kat ve kat arttırmayı hedefleyen Komagene Çiğköfte Bayiliği İşi, bayilik şartları olarak 15 bin TL  talep ediyor. Türkiye’de 6 bin metre kare üretim firması ile çok büyük bir tesise sahip olan bu marka, ana yola yakın olan yerlere bayilik vermeyi tercih ediyor. Bayilik alacak adaylarına 1 hafta boyunca seminer vererek kurulumdan reklama kadar her türlü desteği sunabiliyor.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi 2021 Bayilik şartları

2005 senesinde Adıyaman ilinde kurulmasına rağmen çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkenin birçok yerine bayilik vermerek oldukça bilinir bir marka olmayı başarmıştır. Bayilik için herhangi bir ücret talep etmese de birkaç şart koşuyor. Bu şartlar içerisinde, ortalama 20 bin TL yatırım bedeli olmak zorunda. Onun dışında her türlü eğitim ve destek de taraflarınca ücretsiz bir şekilde size sunuluyor.

2021 Kahveci Bayiliği veren Firmalar Hangileridir ? Bayilik Şartları Nelerdir?

İşkur açık iş ilanları için burayı tıklayınız.

No Responses

  1. İŞKUR

Bu işe yorum yap