Çiğköfte Bayiliği İşi

Çiğköfte Bayiliği İşi
Ülkemiz içerisinde aperatif bir şeyler yemek istediğimiz zaman akla ilk gelen yiyeceklerden birisi çiğköftedir. Son zamanlarda bazı hizmet ve kalite standartları ile beraber oldukça tutulan çiğköfteler için birçok marka bayilik imkanı sunmaktadır. Bunun diğer bir avantajı ise çok düşük maliyetler ile beraber çiğköfte bayiliği alabilmektir.
Çiğköfte franchise veren şirketlere baktığımız zaman ortalama olarak 10 bin TL altında değerler ile beraber sizde bir çiğköfte dükkanına sahip olabiliyorsunuz. Sektörde bayilik şartları çin de oldukça esnek olan bu bayilik türü, oldukça güzel kampanyalar ile de mantıklı bir girişim haline geliyor.
Ülkemiz sınırları içinde en avantajlı bayilik fırsatlarından birisi olan çiğköfte bayilik firmaları arasından sizler için en cazip ve avantajlı olanları derledik. Sizde markalar arasından sizler için en uygun olanı seçebilir ve bayilik alabilirsiniz.
1. Hacialioglu Çiğ Köfte
1999 senesinden itibaren sektörde yer edinmiş, oldukça köklü firmalardan birisi olan Hacialioglu Çiğ Köfte, ülkemizde toplamda 600’den daha fazla bayiliği ile hizmet vermekte. 5 bin TL bayilik bedeli olan bu markada, bayilik için ihtiyacınız olan her türlü hizmet verilmekte ve KOSGEB üzerinden de hibe alabilmenize yardımcı olmakta. Taksit imkanları ile beraber sizde Hacialioglu Çiğ Köfte bayiliğini tercih edebilirsiniz.
2. Ziyafet Çiğ Köfte
2005 senesinde ilk olarak kurulmuş ve günümüze kadar toplam da 500 bayi ile beraber hizmet sunmakta olan Ziyafet Çiğ Köfte, piyasa içerisinde oldukça kısa bir süre içinde büyük bir büyüme gösterdiklerini söyleyebiliriz. 10 bin TL bayilik bedeli ve en az 15 metrekare dükkan bayilik koşulları ile beraber franchise hizmeti sunabilmekte. Bölge koruma, pazarlama ve reklam konusunda da destekler sunabilen Ziyafet Çiğ Köfte markasını sizde tercih edebilirsiniz.
3. Battalbey Çiğ Köfte
2003 senesinden beridir sektörde anlamlı bir şekilde yer edinmeyi başaran, 3 binden daha fazla dükkan ile sektörde oldukça hızlı bir şekilde büyüme gösterebilen önemli markalardan biridir. Bu kadar hızlı bir şekilde büyümesinin ana nedenleri içerisinde bayilik için herhangi bir ücret talep etmemesini söyleyebiliriz. Battalbey Çiğ Köfte markası adı altında firma almak isteyen kişiler dükkan kurulumunu bizzat kendisi yapmakta ve bunun dışında herhangi bir isim hakkı vermeniz gerekmiyor. Ortalama kar düzeylerinde yüzde yüz olduğu söylenmekte.
4. Tatlıses Çiğ Köfte
2004 senesinde kurulmuş olan Tatlıses Çiğ Köfte, 300 bayiye çok kısa bir süre içerisinde ulaşmış ve televizyonda yer alan reklamlar ile beraber sektöre hızlı bir şekilde yerleşmeyi başarmıştır. 20 bin TL bayilik üretim ile beraber çiğköfte dışında pide, künefe ve birçok tatlının da satışı yapılmakta. Marka, KOSGEB desteği alınması ve reklam ile alakalı her türlü desteği size sağlıyor.
5. Komagene Çiğ Köfte
2005 senedinde kurulmasına rağmen ülkemiz içerisinde en çok tanınan çiğköfte markası haline gelmiş ve toplamda binden fazla bayiliğe sahip olarak son 1 sene içerisinde bu rakamı kat ve kat arttırmayı hedefleyen Komagene Çiğ Köfte, bayilik şartları olarak 15 bin TL  talep ediyor. Türkiye’de 6 bin metre kare üretim firması ile çok büyük bir tesise sahip olan bu marka, ana yola yakın olan yerlere bayilik vermeyi tercih ediyor. Bayilik alacak adaylarına 1 hafta boyunca seminer vererek kurulumdan reklama kadar her türlü desteği sunabiliyor.
6. Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi
2005 senesinde Adıyaman ilinde kurulmasına rağmen çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkenin birçok yerine bayilik vermerek oldukça bilinir bir marka olmayı başarmıştır. Bayilik için herhangi bir ücret talep etmese de birkaç şart koşuyor. Bu şartlar içerisinde, ortalama 20 bin TL yatırım bedeli olmak zorunda. Onun dışında her türlü eğitim ve destek de taraflarınca ücretsiz bir şekilde size sunuluyor.

No Responses

  1. İŞKUR

Bu işe yorum yap