Buzdolabı Magneti Paketleme İşi İle Evden Para Kazanma

Buzdolabı magneti paketleme işi evden para kazanma yöntemleri arasında yer alır. Sermaye gerektirmeyen ve dolayısıyla masrafsız bir şekilde yapılabilen bu ek iş türünde dikkat ve el çabukluğu yeterlidir. Düzenli olarak yapıldığı taktirde oldukça ciddi oranlarda para kazanma olanağı sunar. Başta ev hanımları olmak üzere evde paketleme işi yaparak ek gelir sağlamak isteyen herkesin yapabileceği türden bir iştir.

Buzdolabı Magneti Paketleme İşi

Buzdolabı Magneti Paketleme İşi

Buzdolabı Magneti Paketleme İşi

Evde buzdolabı magneti paketleme işi almak için ilk olarak bu yönde üretim yapan firmalara ulaşmanız gereklidir. Bu tür firmalar ise genellikle sosyal medya ve özel olarak Facebook üzerinden bu tür iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Firmalar ile iletişime geçerek, haftalık miktarda tamamlayabileceğiniz paket oranları ve daha önce benzer alanlarda çalışma yaptıysanız bu bilgileri ileterek firmalara başvurularınızı yapabilirsiniz. Ardından firmalar sizinle iletişime geçerek detayları belirtecektir.

Haftalık bazda paketlenmesi gereken buzdolabı magneti ve bu magnetlerin yerleştirileceği paketler size iletilecek ve tamamladığınız paket sayısına bağlı olarak haftalık ödeme alabileceksiniz. Ayrıca ilk aşamada size teslim edilecek olan ambalajsız magnetlerin nasıl paketleneceği ve nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi hususlarda bilgilendirme yapılır. Ardından haftalık veya günlük olarak, firmaya göre değişecek paketlenmesi tamamlanan ambalajlar sizden teslim alınır.

Evde Buzdolabı Magnet Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Buzdolabı Magnet Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Buzdolabı Magnet Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu işi veren çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalara internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere hemen her ilde bu yönde üretim yapan ve dolayısıyla evlere ek iş veren firmalara ulaşmanız mümkündür.

Genel olarak matbaalar ve hediyelik eşyalar üzerine üretim yapan kuruluşlar bu yönde çalışmalar verir. Eğer işi birden fazla kişi olarak yapacaksanız bu; daha yüksek oranda paket tamamlayacağınız anlamına geleceğinden haftalık veya aylık bazda daha yüksek para kazanmanız da mümkün olacaktır. Ayrıca firmalar bu işi ekip olarak, birden fazla kişiyle yapacak olan başvurulara daha yüksek oranda dönüş sağlamaktadır. Dolayısıyla ister bir akrabanız ile isterseniz komşunuz veya eşiniz ile birlikte buzdolabı magnet ambalajlama işi yapabilmeniz mümkündür.

Diğer evden para kazanma yöntemlerine bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arama sorguları; Eve magnet işi veren firmalar, Evde magnet yaparak para kazanmak, Evde süs magnet mıknatısı birleştirme işi

10 Yorum

  1. Leyla
  2. Fatma gezginci
  3. Berrin
  4. papa
  5. Cihan
  6. Tuğba kaçar

Bu işe yorum yap