Ankara Keçiören Evde Paketleme İşi

Ankara Keçiören evde paketleme işi birçok farklı firma tarafından verilebilmektedir. Farklı alanlarda üretim yapan firmalar, web siteleri üzerinden veya sosyal medya kanallarıyla evde ek iş ilanları yayınlamaktadır. Burada bahsedilen evde paketleme işi ilanlarına belirtilen kanallar üzerinden başvuru yapabilir ve bu tür işler alabilirsiniz.

Ankara Keçiören Evde Paketleme İşi 2021

Ankara Keçiören Evde Paketleme İşi 2021

Ankara Keçiören Evde Paketleme İşi 2021

Keçiören bölgesinde evde toka paketleme işi gibi pek çok evde ek iş imkanı bulunmaktadır. Bu işlerde anlaştığınız firmalar, paketlenmesi gereken ürünleri ve bu ürünlere ait ek ekipmanları adresinize gönderecektir.

Ankara Evde Toka Paketleme İşi

Evde ek iş imkanları dahilinde, toka imalatı yapan markalar veya genel anlamda fabrikalar, evlere yönelik paketleme işleri vermektedir. Bu iş kolunda size belirli bir miktar paketlenmesi gereken toka iletilmekte ve iletilen tokaların yine size iletilen paketlere konularak, koli haline getirilmesi beklenir. Burada haftalık bazda kaç adet paketleme yaptığınıza belirli olarak ödeme yapılır.

Ödemeler haftalık olarak elden gerçekleşmektedir. Eğer bu işi iki kişi olarak yapma şansınız varsa, evde toka paketleme işinden daha yüksek kazançlar elde edilmesi mümkün olacaktır. Bu tür işlerde çalışan ev hanımları genellikle komşuları veya akrabaları ile ekip olarak çalışmayı tercih etmektedir. Bu bilgilere ek olarak, tamamladığınız sipariş sayısındaki istikrara bağlı olarak ilerleyen haftalarda daha yüksek sayılı işler almanız da mümkün olabilmektedir.

Keçiören Evde Kalem Paketleme İşi 2021

Keçiören Evde Kalem Paketleme İşi 2021

Keçiören Evde Kalem Paketleme İşi 2021

Keçiören bölgesinde yapılabilecek evde ek iş türlerinden bir diğeri de evde kalem paketleme işidir. Bu işin en önemli avantajı her mevsim rahatça bulunabiliyor olmasıdır. Ayrıca kadınlar ve erkekler bu işi evde ek iş çerçevesinde rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Bu işlerde anlaşacağınız firma kalemleri beşli veya onlu paketler halinde size sunarlar.

İletilecek olan bu kalemleri, yönergeler doğrultusunda paketlemeniz beklenir. Bu iş tipinde ücret ise hazırlanan her beş kalemlik paket için 0.25 ila 0.32 kuruş arasında olmaktadır. Genel bir hesapla, günlük olarak çalıştığınız ve günde en az dört saatinizi ayırmanız durumunda bu işten elde edeceğiniz gelir aylık 1500 TL’ye varabilecektir.

Diğer evde ek iş fırsatlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arama Sorguları: Ankara Keçiören evde paketleme işi, Ankara Keçiören evde paketleme işi 2021, Keçiören evde ek iş 2021

16 Yorum

  1. Sezen
  2. Canan bayrak
  3. Onur Akça

Bu işe yorum yap