2021 Evde Ek İş Seçenekleri Nelerdir? Evde Plastik Bardak paketleme işi

Ev hanımları veya öğrenciler, 2021 evde ek iş seçenekleriyle bütçelere katkı yapmak ve ev ortamında çalışmak için çeşitli alternatifler aramaktadır. Evde plastik bardak paketleme işi ve evde telefon kılıfı paketleme işi ile evde ek iş yapabilmeniz mümkündür. Bahsedilen bu evde ek iş seçenekleriyle aylık bazda 1000 TL ile 3000 TL arasında ek gelir elde edilmesi mümkündür.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi 2021

2021 Evde Ek İş: Evde Plastik Bardak Paketleme İşi 2021

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi 2021

2021 evde ek iş seçeneklerinin başında, evde plastik bardak paketleme işi geliyor. Ek iş olarak bu işi yapan ev hanımları aylık bazda 1500 ila 2000 TL dolaylarında gelirler elde edebiliyor.  Ayrıca bazı firmalar bu işi yapan kişilere SGK da yapabiliyor.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılıyor?

Çeşitli siteler üzerinden bu iş için ilanlar yayınlanmasıyla birlikte, isim-soyisim, telefon ve adres bilgileri iletildikten sonra, firmalar tarafında bu başvurular incelenip, uygun bulunan kişilere dönüş sağlanmaktadır. Uygun bulunan kişiler ile anlaşıldıktan sonra; iş için gerekli olan malzemeler, sayılı bir şekilde eve teslim ediliyor. Bu iş kapsamında; şeffaf ambalaj poşetleri, karton veya plastik bardaklar, eldivenler, paket lastikleri ve son olarak yapılacak olan paketlemelerin depolanacağı koliler teslim ediliyor.

İş için gerekli tüm materyallerin teslim edilmesiyle birlikte, işin nasıl yapılacağı ve ücretin nasıl ödeneceğine ilişkin detaylar, işi alan kişilere anlatılıyor. Her bir poşete, elli adet bardak dizilecek şekilde işin gerekli tüm detayları açıklanır. Daha sonra, belirtilen tarih aralığında (genellikle iki günde bir olmak kaydıyla) ilgili firma, tamamladığınız işleri sizlerden teslim alarak, ödemeyi yapar.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırıyor?

Plastik bardak paketlemede, paket başı ücret teklif edilir. Bu ücret ise genel olarak tamamlanan paket başına 1 TL şeklinde olmaktadır. Dolayısıyla, tamamlanan 100 paket için 100 TL gibi bir ücret söz konusu olur. Günlük bazda düzenli ek iş olanağı sunan firmalar ile çalışırsanız, kolaylıkla aylık 2000 TL seviyelerinde gelir elde edebilirsiniz. Ancak şunu belirtmekte fayda var, burada bahsedilen ücretler ortalama göre sunulmuştur. Dolayısıyla paket başında 0,50 TL teklif eden firmalar olabileceği gibi aynı şekilde 1,5 TL öneren firmalar da olabilecektir.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adana, Ankara, İzmir veya İstanbul gibi iller başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok firma bu şekilde iş verebilmektedir.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi 2021

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi 2021

2021 Evde Ek İş: Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi 2021

2021 yılında evde ek iş olarak yapılabilecek bir başka iş ise telefon kılıfı paketlemedir. Bu ek iş sayesinde aylık 2000 ila 2500 TL aralığında gelir kazancı potansiyeli vardır.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Telefonun hayatımızda oldukça önemli bir yer kaplıyor olması dolayısıyla, yan ürünlerine de olan ilgi oldukça büyüktür. Bu yan ürünlerin başında da telefon kılıfları gelir. Türkiye’nin her ilinde, telefon kılıfı paketleme işi bulunması mümkündür. Bu şekilde iş imkanı sunan bir firma ile anlaşmanız durumunda; ev adresinize çeşitli boyutlarda değişen, farklı model ve markala uygun telefon kılıfları ile bu kılıfların gireceği ambalajlar teslim edilir. Bu aşamada, işin nasıl yapılması gerektiği ve paket başında verilecek olan ücreti anlatılır. Firma tarafından sunulan şeffaf poşetlere, size teslim edilen telefon kılıflarını yerleştirip, yapışkan kısım ile alt bölümden kapatarak paketleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tamamlanan paket başında değişken ücretler teklif edilmektedir. Genel olarak hafta sonlarında tamamlanan işler sizden teslim alınır ve kazanç bu aşamada ödenir.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırıyor?

Telefon kılıfı paketleme işi bazı büyük firmalar tarafından sunulmakta. Tamamlanan her paket başında 1 TL gibi ödeme yapan birçok firma bulunuyor. Dolayısıyla günlük yüz paketi tamamladığınız taktirde, bir hafta içerisinde 700 TL gibi bir kazanç elde edilmesi mümkün. Aylık bazda ise bu şekilde çalışma düzeni içerisinde, 3000 TL seviyelerine ulaşmak mümkün olmaktadır.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu şekilde çalışan firmalar, belirli dönemlerde sosyal medya sayfaları üzerinden ilanlar yayınlamaktadır. Bu ilanları takip ederek, 2021 evde ek iş imkanları dahilinde çeşitli işler sunan firmalara ulaşabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaparken, isim ve soyisim bilgilerinin yanı sıra, adres ve bu işi kaç kişi yapabileceğinize ilişkin detaylar ile birlikte, telefon numaranızı da eklemeniz gereklidir. Bu şekilde iş imkanı sunan firmalar, adayların bırakmış olduğu bilgileri inceleyerek, uygun buldukları adaylara genel olarak bir hafta içerisinde dönüş yaparak, iş detayları için görüşmektedirler. Bu aşamadan sonra ise uygun bulunduğunuz işi evinizde yapmaya başlayabileceksiniz.

 

Arama Sorguları; evde ek iş 2021, evde telefon kılıfı paketleme işi 2021, evde plastik bardak paketleme işi 2021,

6 Yorum

  1. Huri kara
  2. Gizem
  3. Fadime
  4. Hazal cengiz
  5. Sevim

Bu işe yorum yap