2021 Bayilik Fırsatları: Hangi Firmalar Bayilik Veriyor?

2021’de Yatırımcılara Bayilik Veren Markalar Hangileri?

2021 bayilik yatırımı, yeni yılda da gözde iş fırsatları arasında yerini almaya aday. Birçok farklı firma yeni yatırımcılara bazı koşulları yerine getirmek suretiyle bayilik vermektedir. Bu markalar arasında; Yataş, Tatlıses Çiğköfte ve Koçtaş Fix geliyor.

2021 Yataş Bayilik

2021 Yataş Bayilik

2021 Yataş Bayilik Fiyatı ve Yataş Bayilik Şartları

Kuruluşu 1976 yılına dayanan Yataş, günümüzde beş farklı kıta üzerinden kırk beş farklı ülkeye hizmet sunan devasa bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin her daim en büyük 500 markaları arasında yer alan yataş, 2021 bayilik opsiyonları sunan büyük markalar arasında yer alıyor.

Türkiye’de 400’den fazla şubesi bulunan köklü firma, müşterilerine geniş bir ağ üzerinden hizmet sunabilmesi adına yeni yılda da bayilik vermeye devam edecek. Sektörde tanınırlığı ve tecrübesi bulunan yatırımcılara; Yataş Bedding markası altında 250 ila 500 metrekare; Enza Home markası altında ise 1200-1300 metrekare alana sahip olan mağazaların kurulması imkanını tanıyor.

Oldukça büyük ve geniş bir bayilik ağı bulunan Enza Home markasının Türkiye içerisinde bayiliğinin kurulabilmesi adına yaklaşık bir milyon liralık bir sermaye gereklidir. Enza’ya kıyasla daha küçük ölçekli olan Yataş mağazaları ise iki yüz elli bin liralık sermaye ile kurulabiliyor.

Yataş, bayilik verdiği kuruluşların aylık olarak belirli oranlarda ciro yapması şartını koşmaktadır. Bu bağlamda Yataş mağazaları için aylık 150 bin lira, Enza Home mağazaları içinse aylık 300 bin lira aylık ciro hedefleri koyulmaktadır.

Bu detayların yanı sıra, bünyesindeki bayilerden giriş ve katılım payı ödemesi de talep ediliyor. Oldukça kapsamlı ve gelişmiş bir bayilik sistemini içeren devasa marka, firmaların başlangıç aşamalarından, gelişme ve büyüme aşamalarına kadar çeşitli destekler sunmaktadır. Yataş mağazalarında bulunan ürün grupları; başta yatak odası takımları olmak üzere, koltuk takımları, yastık-yorganlar, tablolar, salon takımları gibi yüksek çeşitliliğe sahiptir.

Mobilya Sektörünün Bayilik Açısından Değerlendirilmesi

Sektörler bazında değerlendirildiğinde, mobilya sektörü Türkiye’nin en aktif iş alanlarının başında gelmektedir. Yüksek karlılık oranları ve tüketim alışkanlıkları sayesinde, karlılık %50 değerlerini aşmaktadır. Çeşitli tutundurma ve pazarlama faaliyetlerinin doğru kullanımı ile bu köklü markanın çıtası altında hedeflerinize ulaşmanız mümkün olacaktır.

Yataş bayiliğine başvurmak ve diğer detayları öğrenmek için, web sitesi üzerindeki iletişim formundan yararlanabilirsiniz.

2021 Tatlıses Çiğköfte

2021 Tatlıses Çiğköfte

2021 Tatlıses Çiğköfte Bayilik Fiyatı ve Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

2021 bayilik fırsatları arasında Tatlıses Çiğköfte bayiliği de yer almaktadır. 11 yılı aşkın süredir ülkenin yemek sektöründeki sayılı markaları arasında gelen Tatlıses Çiğköfte, ülkemizde yüksek popülerlik oranına sahip, hızlı tüketim yemek grubuna alanında, girişimcilere bayilik seçenekleri sunmaktadır.

Ülke genelinde dört yüzden fazla bayiliği bulunan bu marka, uygun bayilik şartları sunmasıyla öne çıkıyor. Böylece isteyen girişimciler, gerekli şartları da sağlayarak, hızlı büyüyen bir çiğköfteci işletmesi başlatabiliyor.

Tatlıses Çiğköfte bayilik kurmak için yaklaşık 20 bin TL’lik bir sermayeye ihtiyaç duyulmaktadır. Ek olarak marka, bayilik başvuruş yapan işletmelerden, 5 bin TL tutarında isim bedeli şartı öne sürmektedir. Toplamda 25 bin TL’lik başlangıç maliyetlerini karşılayan kişiler, yaklaşık bir ila iki haftalık süreler içerisinde Tatlıses Çiğköfte bayiliğine sahip olabilmektedir.

2021 Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

Tatlıses Çiğköfte 2021 bayilik şartlarında ilk olarak, dükkanın insan geçişinin yoğun olduğu bir lokasyonda olması gerekiyor. Su ve elektrik tesisatı bulunması şartının yanı sıra, dükkanın en az 25 metrekarelik bir alan sahip olması da gerekli. Ayrıca, dükkanda minimum iki kişi istihdam edilmeli. Dolayısıyla, minimum bir kişi dükkandan sorumlu olurken, diğer kişinin de bisiklet veya motor ile paket servis yapması gerekiyor. Bu duruma ek olarak Tatlıses Çiğköfte, bayilerden ek gelir üzerinden pay veya reklam katılım payı gibi bedeller talep etmemektedir. Dolayısıyla uygun koşulların sağlanmasının ardından, kısa bir süre içerisinde yatırımın geri dönmesi mümkün hale geliyor.

2021 Koçtaş Fix Bayilik

2021 Koçtaş Fix Bayilik

2021 Koçtaş Fix Bayilik

Türkiye’nin köklü markaları arasında gelen Koçtaş, geçtiğimiz yıldan itibaren Koçtaş Fix adı altında küçük şubeler açmaya başladı. Yatırımcılardan büyük ilgi gören bu çalışmada, bayiliğe ilişkin şartlar duyuruldu.

Koçtaş Fix Bayilik Veriyor Mu?

Koçtaş Fix, şu an için diğer markalar gibi bayilik üzerinden şube oluşturma opsiyonu sunmuyor. Ancak halihazırda dükkanınız bulunuyorsa, Koçtaş Fix’e kiralayabilmeniz mümkün. Bu mağaza üzerinden, kendi ekipleri ve merkez yönetimi aracılığıyla mağazanın idaresini Koçtaş gerçekleştiriyor.

Koçtaş Fix bünyesinde bayiliğe yakın olarak yapabileceğiniz girişim, mevcut boş bir dükkanınızı kiralamak olacaktır. Bunu gerçekleştirmek içinse belirli şartlar sunulmaktadır. Bu şartların başında, mağazanın 250 – 500 metrekare alana sahip olması gelirken, ön cephenin minimum 10 metrekare ve üzeri olmasının yanı sıra 2.70 metre tavan yüksekliği ile sevkiyat araçlarına uygun bir ön cephe alanının yer alması gibi şartlar sunuluyor. Bu şartları sağlayan bir dükkana sahipseniz, Koçtaş müşteri hizmetleri aracılığıyla marka ile iletişime geçebilir ve alanınızı kiralayabilirsiniz.

Torku Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu

2021 Kahveci Bayiliği veren Firmalar Hangileridir ? Bayilik Şartları Nelerdir?

Beyaz Eşya Bayiliği Alma

Arama sorguları: 2021 bayilik veren firmalar, 2021 yataş bayilik, 2021 çiğköfte bayilik, 2021 tatlıses çiğköfte bayilik

Bu işe yorum yap